המצעד של פרוגי: הוידיאו קליפ של השנה. SHM על הבמה. צילום: פייסבוק

המצעד של פרוגי: הוידיאו קליפ של השנה

לכל שיר טוב חייב לבוא גם וידיאו קליפ טוב. במסגרת מצעד המוזיקה של פרוגי לסיכום שנת 2012, בחרנו את ארבעת הקליפים שהכי אהבנו. ברשימה: Maroon 5, קייטי פרי, SHM ו-דיוויד גואטה. מי זכה?

במסגרת סיכום שנת 2012 במוזיקה הישראלית, הבאנו לכם בסדרת כתבות מיוחדת את מצעד המוזיקה שהכתבים הצעירים שלנו דירגו. אז למה אנחנו מחכים?

הקליפ הטוב ביותר – מקום 4 

דיוויד גואטה וניקי מינאג' ששיתפו פעולה עם השיר Turn Me On שחרר ממש בסוף החודש הראשון של שנת 2012 את הקליפ המיוחד הזה המשלב אנימציה ממוחשבת עם דמויות אמיתיות. הקליפ צולם חודשיים לפני צאתו והטיזר לקליפ שוחרר יומיים לפני צאת הקליפ באופן רשמי.

אין ספק שקליפ נועז כמו זה שמשלב עירום ותאווה, הינו קליפ מיוחד בזא'נר הדאנס וכמות הצפיות ביחס לתכנים שלא נעימים תמיד מרשימה - מיליון צפיות וחצי מיליון לייקים.

הקליפ של השנה – מקום 3

במקום זה זוכה השיר Don't You Worry Child של שלישיית הדאנס המגה מצליחה - סווידיש האוס מאפיה SHM, הודיעה על התפרקותה בחודש יולי השנה לאחר עשרות סיבובי הופעות, שחרורי סינגלים ושיתופי פעולה. המעריצים שהיו בהלם מההודעה חיכו למתנת סיום ראויה.

כך נולד לו השיר המעולה הזה, מלא רגש, באסים וסאונד איכותי שיגרמו גם למי שלא אוהב את הסגנון - להאזין לו ללא הפסקה. הקליפ מכיל קטעי וידיאו מראשית הפעולה של ההרכב ועד להופעה ההיסטורית בניו יורק לעיני 100,000 איש. הקליפ ששוחרר בחודש ספמטבר צבר עד כה ארבעים מיליון צפיות ולמעלה מרבע מיליון לייקים. קליפ פשוט עם מלא משמעות.

הקליפ של השנה – מקום 2

הוידיאו קליפ של להקת Maroon 5 לשירה One More Night, מזכה אותה במקום השלישי במצעד. השיר הזה בהחלט ייזכר כנקודת ציון בקריירה שלה וגם הקליפ שלו. כל מה שמבטא השיר - מבטא גם הקליפ. הגעגוע של האדם הביתה, ההזדמנות שהוא מבקש מאשתו שתחזור אליו.

הקליפ צולם בחודש אפריל השנה ושוחרר חודשיים אחרי, בחודש יוני. הקליפ צבר עד כה כמות מרשימה של 100 מיליון צפיות וקרוב לחצי מיליון לייקים.

הקליפ של השנה – מקום 1

קייטי פרי היא זמרת מעולה, אין ספק. האופי, גוון השירים והשמחה שבשירים שלה גורמים לכל אחד להתמכר לפחות לשיר אחד שלה הקליפ לשיר המדהים והמרגש שלה Part of Me ששוחרר בסוף חודש מרץ השנה וצבר עד כה 120 מיליון צפיות – מזכה אותה במקום הראשון במצעד הקליפים שלנו.

הקליפ צולם בהשקעה אדירה בשל כמות המשתתפים בקליפ, כלי הצבא הרבים והאימונים שעברה פרי לצורך הקליפ. הקליפ צולם בקליפורניה בתחילת חודש פברואר השנה. מדובר בקליפ עוצמתי שעושה לכל אמריקאי צביטה בלב בעיקר בגלל התכנים הצבאיים שלו. הצפייה מומלצת.

תגובות