שם הכל בצד: איזי בסינגל חדש. צילום: צילום מסך מהאינסטגרם

שם הכל בצד: איזי בסינגל חדש

איזי, אחד הראפרים האהובים בישראל, לא נח לרגע, לא מזמן רק כיכב במופע הג'טלג, הוציא שני סינגלים אחרים וכבר פותח בסינגל חדש בשיתוף עם הראפר טליסמאן. טוב, לא בכל יום זה היום הראשון של השנה


השיר החדש

השילוב של הראפרים איזי (ארז שרון) וטליסמאן (טל בן/נון) הוא לא מהיום או אתמול, החיבור בין השניים התחיל עוד לפני שנה שלמה, כאשר טליסמאן התחיל להופיע עם איזי בהופעת השקת האלבום הראשון שלו, מאז השניים ביחד כל הזמן. בכל הופעה טליסמאן שר עם איזי את שיריו המוכרים ביחד עם רננה כהן, המוכרת לנו גם מהשיר של איזי עם עידו בי וצוקי "מוזיקה זה סם", ועכשיו תורו של טליסמאן לעשות שיר עם איזי, קבלו את השיר של איזי וטליסמאן - "שים הכל בצד".

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
• שנה הלכה, שנה באה / סיכום הלהיטים
• נבחרי פרוגי: הרכב ושירי השנה!
• X עליהם: מה קורה עם להקת פיוז'ן?

השיר החדש של השניים הוא שיר מדבר על ישראל, שלא צריך לתקוף ושאפשר הכל לעשות בדרכי שלום בדרך רוגע בלי יותר לצעוק או להראות כעס על הדברים שמספר ואומר, שלמרות שהדבר טוב הוא מתנגד לשירים קודמים שלו בתקופה שבה התחיל, שבה ירד וכעס על המדינה ועל הדברים שקורה בה, בשיר הזה אגב הוא מזכיר את "לא מפסיק לחלום", שזכה כאן במקום הרביעי בלהיטי השנה.

השיר יצא בתקופה קצרה ולא ברורה כמו תמיד, כי בדרך כלל יוצא לאיזי שיר חדש בתקופה של 3 חודשים בין אחד למשנהו, ובשלושת החודשים האחרונים יצאו לאיזי ארבעה שירים חדשים. נראה שהראפר במצב טוב, אך הוא יצטרך לעבוד קשה כי הוא יקח חלק בסבב הופעות חדש של מופע הג'טלג שיזם בחנוכה האחרון עם הדיג'יים עידו בי וצוקי, שנחל הצלחה גדולה. ללא ספק איזי לוקח סוג של כיוון חדש במוזיקה שלו ומנסה להגיע למקומות שונים.

NOTE - השיר החדש מפתיע ומביא משהו חדש ושונה שלא הכרנו עד היום בזמר, מה דעתכם?

תגובות