נחשפו המועמדויות לטקס הבריטס 2014. צילום: צילום מסך מאחד הקליפים

נחשפו המועמדויות לטקס הבריטס 2014

ארקטיק מאנקיז יתמודדו מול וואן דיירקשן בטקס הבריטס 2014, שייערך בחודש הבא. יש רשימת מועמדויות נכבדת במיוחד הן בגזרה הבריטית והן בגזרה העולמית

המועמדויות לטקס פרסי המוזיקה הבריטית ה-34 במספר הוכרזו בשבוע שעבר, וניתן למצוא שם לא מעט מועמדים ראויים לפרס ופייבוריטים עבור כולנו, או לפחות רובנו.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
• הגדולים של השבוע: הטור השבועי
• צפו: אלי גולדינג צבעונית
• יצירת מופת: שני מאיו בסינגל מיוחד

לפני כחודש נחשף כי אחד הזוכים כבר הוכרז – בפרס המבקרים זכה הזמר סאם סמית', אשר שמעתם באחד הלהיטים הגדולים ביותר של הקיץ האחרון – La La La של המפיק הבריטי Naughty Boy. השיר בנוסף מועמד בטקס לפרס שיר השנה בבריטניה, ומוקם במקום החמישי במכירות הסינגלים לשנת 2013.

עוד מתמודדים בקטגוריית שיר השנה, בין השאר, "Pompeii" של Bastille, אלי גולדינג עם קאלווין האריס ב/"I Need Your Love", ובעצמה עם "Burn", פסנג'ר עם "Let Her Go" (שהוא גם שיר השנה שלנו), ולהקת וואן דיירקשן עם "One Way Or Another".

הפרס השלישי אליו מועמדת גולדינג, שגם תופיע בטקס, הוא פרס זמרת השנה בבריטניה, שם אחת המתמודדות האחרות היא זמרת מצליחה אחרת – ג'סי ג'יי. בקטגוריית זמר השנה ניתן למצוא בין השאר את ג'ון ניומן, שאחראי על הלהיט "Love Me Again", ואת דייויד בואי, שמועמד גם לפרס אלבום השנה של מאסטרקארד, שהיא נותנת החסות לאירוע הזה. הפעם הראשונה שבואי זכה בפרס בטקס הייתה לפני כ/30 שנה. בנוסף בקטגורייה זאת ניתן למצוא את אלבומם של להקת ארקטיק מאנקיז, שגם יופיעו בטקס.

בקטגוריית להקת השנה ניתן למצוא את ארקטיק מאנקיז מול וואן דיירקשן, בנוסף ל-Disclousure ו-Bastille, שגם יופיעו בטקס. בנוסף, שתי הלהקות מועמדות גם לפרס פריצת השנה ואלבומיהן מועמדים אף הם לפרס האלבום.

ומה קורה בגזרה הבינלאומית?

בקטגוריית זמר השנה הבינלאומי, ניתן למצוא את ג'וש גרנט, דרייק, אמינם, ברונו מארס, שגם יופיע בטקס, וג'סטין טימברלייק, וביום ראשון האחרון התקיימה מסיבת העיתונאים לרגל הגעתו לישראל, ושלאחרונה גם זכה ב/3 פרסים שונים בטקס פרסי בחירת הקהל האמריקאי.


"Love me again", בהחלט אחד הטובים שיצאו השנה

בקטגוריית זמרת השנה הבינלאומית ניתן למצוא את ג'נל מונה, קייטי פרי, שגם תופיע בטקס, לורד, ליידי גאגא ופינק. ובקטגוריית הלהקה הבינלאומית של השנה ניתן למצוא את ארקייד פייר, דאפט פאנק, Haim, קינגס אוף לאון ואת מאקלמור וראיין לואיס.

NOTE – הטקס ייערך ב-19 בפברואר באצטדיון O2 בלונדון, ולנו לא נותר אלא לאחל לכל המתמודדים בהצלחה. ומה דעתכם? מי יהיה הזוכה הגדול של הטקס? ומי חסר מבין כל המועמדים?!

תגובות