כבוד: מאיה בוסקילה וקלי קלארקסון שרות בעברית . רונן פדידיה, לב גרופ מדיה

כבוד: מאיה בוסקילה וקלי קלארקסון שרות בעברית

נכון שזה תמיד מרגש כששומעים איזו מילה בעברית או איזכור ישראלי בסרטי הוליוודי? אז תתארו לכם כמה מרגש זה לשמוע זמרת בינלאומית משתפת פעולה עם כוכבת ישראלית ושתיהן שרות בעברית!

מה קורה כששתי זמרות עם קול ענק משתפות פעולה? אנחנו לא באמת צריכים לענות על השאלה הזאת, כל מה שצריך לעזות זה ללחוץ פליי על הקלים שבהמשך הכתבה. מאיה בוסקילה, הזמרת הישראלית עם הקול הענק, משתפת פעולה עם זוכת שני פרסי גראמי - קלי קלארקסון בדואט שכולו בעברית, אותו כתב נועם חורב ועונה לשם "בוא נראה".

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

 

הזמרת הבינלאומית יוצאת בפרויקט עולמי מיוחד בו היא תשיר בחמש שפות שונות - עברית, ערבית, גרמנית, צרפתית וספרדית. מהלך החודשים האחרונים עבדה חברת וורנר יחד עם קלי קלרקסון בבחירת זמרות מרחבי העולם איתן תשתף פעולה ולאחר שצפתה בחומרים וביצועים ברשת של מאיה בוסקילה, היא בחרה בה לג'וב המכובד. 

מאיה: "היו לי לא מעט רגעי אושר בקריירה, אבל אני חושבת שזה באמת אחד מהרגעים שנשארתי חסרת מילים. העבודה עם קלי הייתה מרגשת ממש. היא מקצוענית, מדויקת וזמרת מופלאה. מאוד התרגשתי מהבחירה בי לבצע דואט משותף יחד איתה. זה לא דבר שקורה להרבה אמנים, ועוד שיר משותף עם אמנית בסדר גודל כזה בעברית. זו בהחלט אבן דרך וכבוד ענק עבורי. היה לי מאוד קשה לשמור על זה בסוד בחודשים האחרונים, ועכשיו שזה יוצא לאוויר העולם אני מאושרת מהתוצאה ונרגשת מאוד לצאת לעוד הרפתקה מוזיקלית".

תגובות