נחשפים: סולני להקת דאפט פאנק, בלי המסיכות. צילום: ג'יימס ווטלי

נחשפים: סולני להקת דאפט פאנק, בלי המסיכות

להקת דאפט פאנק שכבשה את כל העולם בשנה האחרונה, הייתה אולי אחת הלהקות הכי מסתוריות, כי הסולנים שלה לובשים מסכות של אנשי חלל עתידיים. אז איך הם באמת נראים ולמה?

להקת דאפט פאנק שכבשה את כל העולם בשנה האחרונה, הייתה אולי אחת הלהקות הכי מסתוריות, כי צמד הגברים שלה לובשים מסכות של אנשי חלל עתידיים, ועכשיו נחשפו איך הם באמת נראים, מוכנים?

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
• בטוח יותר מתמיד: ג'סטין ביבר בקליפ
• סקסי מתמיד: שאקירה וריהאנה בקליפ
• הגדולים של השבוע: הטור השבועי

אחרי כל השנים הללו, כולנו תהינו איך נראים הצמד מאחורי המסכות, והבאנו בשבילכם בדיוק את איך שהם נראים ללא כל המסכות. "אנחנו לא מאמינים ב'שיטת הכוכבים'. אנחנו רוצים שהפוקוס יהיה על המוזיקה," סיפרו צמד הגברים. "אנחנו רוצים ליצור משהו אמתי, זאת לא פשרה".

כך הם נראים באמת.
כך הם נראים באמת.

במהלך השנה האחרונה דאפט פאנק, ההרכב האלקטרוני הצרפתי שנוצר אי שם ב-1992, כבשו מחדש את כולנו עם אלבום האולפן הרביעי והמאוד מצופה שלהם "Random Access Memories", אחרי למעלה מחמש שנים של עבודה עליו. הלהיט הבולט שלהם היה "Get Lucky" שיצא לפני כמעט שנה, באפריל.

מאז הם הספיקו לכבוש את כל המצעדים, ולהופיע גם בטקס הגראמי האחרון, בו היו מועמדים לארבעה קטגוריות שונות בהן גם זכו. אלבומם החדש, זכה באלבום השנה בקטגוריית "אלבום האלקטרו\דאנס הטוב ביותר" וכן גם זכה בתואר "האלבום הלא קלאסי-ממוחשב הכי טוב" ו-"Get Lucky", זכה ב"שיר הפופ להרכב\להקה הכי טוב" וגם זכה בתואר "שיר השנה".

תגובות