הרואין טהור: לורד היא הפתעת השנה?. צילום: צילום מסך מאחד הקליפים

הרואין טהור: לורד היא הפתעת השנה?

הזמרת בת ה-17 מניו-זילנד שהרעידה את כל העולם ונכנסה למיינסטרים בעזרת שירה "Royals" ושבעזרתו גם זכתה בפרס הגרמי בתור שיר השנה, הוציאה גם אלבום לא מזמן, מה דעתנו עליו?

לורד רק בת 17 וכבר הפכה להיות בין הזמרות המצליחות ביותר בעולם. היא הספיקה לזכות כבר בשני פרסי גראמיז נחשקים, להוציא אלבום בכורה, ובכלל להדהים את כולנו ביכולות שלה. מה דעתנו על האלבום?

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
• מעלפים אותנו: R5 בהופעה ענקית וחד פעמית
• לא משקרת: לוסי הייל בסינגל בכורה
• גבר שבגברים: אלו בלאק חוזר לתודעה

אלבומה הראשון נקרא "Pure Heroine" שנפתח על ידי השיר הבוגר והטוב "Tennis Court" (שהוא גם הסינגל השני שהוציאה לורד מאלבום), וזהו אלבום חזק וטוב, שכיף להאזין לו בהמון מצבים, בעיקר כשרוצים משהו עם קצת משמעות להתמקד בו כשמחפשים שירים טובים.


Royals

השיר השני הנמצא באלבום הוא "400 Lux" שמזכיר קצת את השיר הקודם, ומיד אחריו מגיע הלהיט הבינלאומי "Royals" שהוא גם הסינגל הראשוןשיצא מתוך האלבום. השיר הזה, אגב, גם זכה בפרס הגראמי החשוב ביותר מכולם - שיר השנה.

מיד אחריו מגיע "Ribs" המעייף טיפה ו-"Buzzcut Season" המעולה שמראה את בגרותה של הזמרת למרות שהיא אך ורק בת 17. אחריו מגיע הסינגל השלישי שיצא מתוך האלבום ואחד מהשירים הטובים והמפתיעים מהאלבום הנקרא "Team" שבזמן האחרון הפך גם הוא ללהיט גדול בעולם.

אחריו מגיע "Glory And Gore" ,"A World Alone" ו-"Still Sane" הרגועים על גבול המשעממים, אבל גם מרגשים. שיר קצבי יחסית באלבום הוא השיר "White Teeth Teens" המעולה שמביא משהו חדש לאלבום וכיוון שונה ללורד עצמה.

דירוג: 6 וחצי בסולם פרוגי. למי האלבום מתאים? לאוהבי שירי הפופ הרגועים, או סתם אנשים שרוצים להירגע בעזרת מוסיקה.

ולסיכום... מדובר בזמרת שיש לה את הכלים הנכונים והמומנטום הנכון להצליח, השאלה היא מה היא תעשה עם זה ואם היא תנצל את זה. והאם נראה אותה בקרוב כמו עוד כמה שהתחיל בגיל 17 והדרדרו במהרה? רק הזמן יעיד.

תגיות
תגובות