כל אהבתינו: הקופים הקפואים במחווה לחיפושיות. צילום: צילום מסך מהפייסבוק של הלהקה

כל אהבתינו: הקופים הקפואים במחווה לחיפושיות

מוקדם יותר השבוע הופיעה להקת ארקטיק מאנקיז הבריטית בניו יורק בהופעה הגדולה ביותר שלהם עד היום בארצות הברית. במהלך ההופעה הלהקה עשתה מחווה לביטלס ושרה את אחד מהשירים המוכרים של הלהקה האגדית, "All My Loving"

מוקדם יותר השבוע הופיעה להקת ארקטיק מאנקיז הבריטית בניו יורק בהופעה הגדולה ביותר שלהם עד היום בארצות הברית. במהלך ההופעה הלהקה עשתה מחווה לביטלס ושרה את אחד מהשירים המוכרים של הלהקה האגדית, "All My Loving".

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

להקת ארקטיק מאנקיז, הידועה בעיקר בשל היותה להקת אינדי רוק בריטית, הופיעה לפני מספר ימים  ב-"Madison Square  Garden" שבניו יורק, להופעה הכי ענקית שלהם בארצות הברית או בכלל, בכל הקריירה. מיותר לציין שזהו לוקיישן ענקי שכל אמן או להקה חולמים להופיע בו מתישהו במהלך חייהם.

בתחילת דרכה הלהקה הייתה פופולארית ביותר וזכתה בתארים נכבדים מאוד, אלבומה הראשון שיצא בשנת 2006 הוכתר כאלבום הטוב ביותר של השנה, והפך לאלבום הבכורה הנמכר ביותר במעט זמן בהיסטוריה של המוזיקה הבריטית. לאחר מכן הלהקה הוציאה את אלבומה השני שגם הוא זכה לאהדה רבה. בשנת 2010, יצא האלבום השלישי של הלהקה שלא הצליח לשחזר את ההצלחה של השניים הקודמים לו ועד היום הלהקה הוציאה בסך הכל חמישה אלבומים.

בהופעה זו, הלהקה ביצעה קאבר מחווה לביטלס, ושרה את אחד השירים הפופולארים ביותר של הביטלס, "All My Loving", בשיתוף עם מיילס קיין, סולן להקת "The Rascals" (שהתפרקה), שעבד גם על פרויקט צד עם סולן להקת הקופים, אלכס טרנר, תחת השם "The Last Shadow Puppets". כזכור לכולנו, הביטלס הייתה להקה בריטית שזכתה להצלחה רבה בשנות השישים, וכולם נסחפו אחריה, במיוחד בני הנוער באותה תקופה. ההצלחה של הביטלס מתבטאת עד היום בשל העובדה שגם אחרי כמעט ארבעים שנה של הצלחה ממשיכים להעריך אותם ולהשמיע את יצירותיה של הלהקה. במופע הענק של הארקטיק מאנקיז, נבחר לבצע את השיר של הביטלס בתור מחווה ואות הערכה. 


הופעת הענק
תגובות