המיקסים הטובים של השבוע: טור שבועי חדש. צילום: אלכס נסטר

המיקסים הטובים של השבוע: טור שבועי חדש

אוהבים לשמוע מוזיקה אלקטרונית אבל לא מצליחים למצוא משהו שמתאים לכם כמו שצריך בזמן הנכון? מזל שאתם כאן. הטור השבועי החדש ירכז עבורכם את המיקסים הכי טובים של השבוע!

רבים אומרים שמוזיקה אלקטרונית ולמידה למבחנים לא הולכת יחד, האומנם? מצעד המוזיקה האלקטרונית של פרוגי והפעם עם סאונדים מטורפים לקראת בחינות הבגרות והמתכונות. כל השירים פה חדשים וייתכן שחבריכם אינם מכירים אותם, לכן אתם מוזמנים לשתף את השירים.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

המבחן עוד כמה ימים, הראש מתחיל לשכוח חומר, ואתם מנסים ללמוד שעות בלי הפסקה. אולי תעשו את זה עם מוזיקה? אין לכם מה להפסיד אך יש לכם מה להרוויח - ציון גבוה!

Watermät – Bullit 

מנגינה בעלת אווירה מסתורית. המוזיקה הזאת ללא ספק נעימה לאוזן ונעימה גם לציון. כל הסאונדים ביחד יוצרים הרמוניה שגורמת לנו לשקוע עמוק בתוכה. קצב המיקס לא מהיר יחסית ומאפשר למידה שלווה ומתונה. שילוב המוזיקה ביחד עם חומרי הלימוד יוצרים מעין תחושת לימודים עם אווירה נעימה שכזאת. זאת השיטה הכי טובה ללמוד ולהתרכז בחומר הלימוד.

דירוג המערכת: ★★★★★

Firebeatz – Bazooka

המנגינה כובשת חושים ומעוררת. הסאונד מעולה להפסקה בגלל הקצב הגבוה שלו. הוא מזרים למוח מקצבים מהירים של מוזיקה, ובכך מתעוררים מן מהשביזות של חומר הלימוד. מצוין מאוד לאלה שלומדים הרבה שעות ללא הפסקה. זה לא בריא למוח ללמוד שעות רצופות ללא הפסקה, לכן השיר הזה מצוין לפתירת הבעיה.

דירוג המערכת: ★★★★

חשבתם על הפסקת אוכל? חשבו שוב! ניסינו וניסינו, אך לא הצלחנו ללמוד למבחן בלי להפסקות לראש, מה עושים? עושים הפסקות מוזיקה! אין דבר יותר מקפיץ מסט קליל בעל קצב מהיר של מוזיקה אלקטרונית.

     • ביונסה וג'יי זי בדרך לסרט באורך מלא?

MEM - Do It Like That

קצב קליט וקליל. המנגינה חמודה וביחד עם המילים יוצא שילוב אדיר. תענוג לשמוע כשמתכוננים למבחן, אך חלק מן המיקס בעל קצב מהיר מדי בשביל להתכונן למבחן. זה לא מונע ממנו לשמש מוטיבציה להמשך. המיקס אכן מוריד לחצים בזמן הפסקת החרישות ומועיל בהאצת זרימת הדם למוח. מה לא עושים בשביל להצליח להתרכז? הפסקות למוח זה בריא והוכח מדעית, שווה לנסות.

דירוג המערכת: ★★★

Don Diablo - Knight Time

המנגינה הכי מטריפה של התקופה, אך פחות עדיפה ללימודים וחרישות. מנגינה מטורפת וממכרת שרק מוסיפה ללמידה טעם וחיים. היא מזרימה אדרנלין ומחדירה בנו כוחות ללמוד. ממש מומלצת בתור מוזיקת מוטיבציה במקרה של איבוד עשתונות. בכל זאת, כמה כבר אפשר ללמוד? תנו למוח לנוח!

דירוג המערכת: ★★★

ברכותיי, נגמר המבחן. איך ממשיכים את החיים אחרי המבחן? עם מסיבת "אפטר-פארטי"! תקועים שעות בלחפש מיקס מפציץ ורצחני? קיבלתם!

Borgore – Ratchet

בורגור, הדי ג'יי התל אביבי, הפציץ בטראק חולני שמתאים במיוחד לחוויה שאחרי. איך אפשר מבחן בלי החגיגה של אחרי? הסאונד הכי מטורף לפארטי של אחרי המבחן! המנגינה ממכרת, השירה חולנית והשילוב ביחד עם הקצב רצחני. במילה אחת? אש!

דירוג המערכת: ★★★★★

SO – למה אתם מחכים? תריצו את המוזיקה ובהצלחה!

תגובות