לחצים על ביונסה וג'יי זי להפיק סרט מלא בכיכובם!. צילום: צילום מסך מתוך הסרטון

לחצים על ביונסה וג'יי זי להפיק סרט מלא בכיכובם!

הטריילר החדש למסע ההופעות המשותף של הזוג המלכותי של עולם ההיפ הופ זכה לביקורות נהדרות וללחצים ענקיים מצד המעריצים: "אנחנו רוצים סרט באורך מלא!" ואפילו לעצומה. הכל בכתבה


זה של ג'יי זי או של ביונסה? כי היא היחידה כאן

ביונסה וג'יי זי, הזוג המלכותי של עולם ההיפ הופ שהצליח לספק גם כותרות מעט שליליות בזמן האחרון, יצא לסיבוב הופעות מגניב ומשותף בחודשי הקיץ בכל רחבי ארה"ב, החל מה-25 ביוני. למסע ההופעות יקראו "On The Run" שהוא המשך לסינגל המשותף של הזוג מאוגוסט האחרון.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

טיפה רקע: הסינגל המשותף יצא לפני כשנה ולקח חלק באלבומו החדש של ג'יי זי, "Magna Carta Holy Grail", והוא נקרא "Part II: On The Run". כמו כן, הוא ממשיך את קו ה"פשיעה" המשותף של הזוג, שכבר משנת 2002, משיתוף הפעולה "'03 Bonnie & Clyde", יוצרים מוזיקה משותפת שמציגה אותם כזוג הפושעים הותיקים בוני וקלייד רק בגרסא השחורה.

מתאים לה בוני?
מתאים לה בוני? © טאמבלר

השיר כמובן זכה לביקורות נהדרות וכמוהו גם הקאמבק של המלכה, שמאז הספיקה גם לשחרר ארבעה סינגלים שלא השאירו אף אחד אדיש אליה. אחד מהסינגלים נלחם בתעשיית היופי, בעוד שאחד אחר בכלל מעצים ומחזק את היופי הנשי ומדבר בפתיחות על סקס, נדמה שהיא בהחלט חזרה כדי להשאר.

     • 5SOS מצילים את העולם בקליפ חדש!

עכשיו, שבוע אחרי שיצא הטריילר לסיבוב ההופעות, הפאנדומים של שניהם לא שקטים ודורשים סרט באורך מלא בכיכובם. למה? הסיבה הראשונה היא העובדה שהטריילר לא משאיר אותך אדיש, הוא מלא באקשן טוב שמבוים בצורה נהדרת, מה שגורם לסקרנות של המעריצים. הסיבה השנייה היא הקאסט המצוין שהביאו לטריילר, ביניהם ג'ייק ג'ילנהול, שון פן ועוד, בגלל הסיבה הכי חשובה, לטענתם, "זה יהפוך את המעריצים לסופר שמחים".

החליטו בעצמכם, מה דעתכם על הטריילר החדש? נראה כמו של סרט פשע אדיר או לא?


הטריילר

הטריילר, שהצליח לגרום עד כה ל-3,500 אנשים לחתום על העצומה, מסתיים בכיתוב "Coming Never", כלומר בתרגום חופשי / "לעולם לא מגיע". אפשר להגיד שהוא בהחלט גרם לכולם לרצות שהוא יגיע וכמה שיותר מהר לבתי הקולנוע. עד אז, אנחנו נמשיך לבקש משהו אחר / שיגיעו לישראל, ומוטב מוקדם מאשר מאוחר.

 

online poll by Opinion Stage
תגובות