צפו: הכוכב הקוריאני PSY בלהיט חדש עם סנופ דוג!. צילום: צילום מסך מהפייסבוק

צפו: הכוכב הקוריאני PSY בלהיט חדש עם סנופ דוג!

הכוכב הדרום קוריאני המוכר ביותר בעולם, PSY, עבר את שתי מיליארד הצפיות עם השיר "גאנגנם סטייל", מוציא את הלהיט הבא והשלישי במספר שלו, בשיתוף פעולה נועז עם הראפר סנופ דוג!

הלהיט הראשון ששיגע את העולם, "Gangnam Style", של הכוכב הקוריאני הגדול ביותר PSY היה כנראה רק ההתחלה. היום הוציא את שירו החדש "Hangover" ביחד עם הראפר סנופ דוג.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

כשאף אחד לא ציפה שזה יקרה, וגם כשזה קרה אנשים עדיין התקשו לעכל, הגיח לו אי שם ב-2012 שיר קוריאני שמילותיו לא ברורות, עם קליפ וריקוד שלא נראה עדיין. אף אחד לא האמין שאותו סרטון ישגע את העולם, ובענק. על הלהיט המגה עולמי "גאנגנם סטייל" אחראי PSY, הזמר הקוריאני שלא מזמן שבר את שיא גינס כשחצה את רף השתי מיליארד צפיות ביוטיוב.

לאחר ששיגע את העולם עם הלהיט הראשון, הוציא סיי לפני כשנה את הלהיט השני שלו, "Gentleman", שקרוב ל-700 מיליון צפיות ביוטיוב וזכה להצלחה מסחררת גם הוא. כעת, לאחר שנה של שקט מסגנון ה-K-POP  (פופ קוריאני) המזוהה עם סיי, משחרר הזמר את הלהיט הבא שלו, כך מסתמן. לשיר קוראים "Hangover" (חמרמורת לרהוטי לשון העברית) ומתארח בו הראפר המוכר סנופ דוג, שמזוהה עם לא מעט להיטים.

הקליפ המדובר מאוד משעשע ומכיל לא מעט רגעים מצחיקים, לדוגמה כשסיי וסנופ מצחצחים שיניים, או כשהשניים על מתקן בלונהפארק, ובוודאות מספר קטעים ממנו יהפכו לקאלט. השיר, לאחר כמה האזנות חוזרות, הופך לממכר וקצבי, ונראה כי שיתוף הפעולה הנועז לא נעשה לשווא. לדעתי השיר יצליח להגיע לממדיו הקודמים של להיטי סיי, אך את זה רק הזמן יכול להגיד. 

SO.. מה אתם חושבים על השיר החדש?

תגיות
תגובות