גנגנאם סטייל שובר שיאים חדשים. הסרטונים הויראליים. צילום: צילום מסך מהסרטון

גנגנאם סטייל שובר שיאים חדשים. הסרטונים הויראליים

פינה יומית בפרוגי, בה כל יום נציג את כמה סרטונים ויראליים, המצחיקים והמגניבים ביותר של אותו היום. והפעם? הדעה של האישה, סרטון ישן ומכונית מעופפת. מה היה חם היום ברשת? כל הפרטים

השבוע מתחיל ולמרות שעוד כמה ימים חופש, אין מנוחה. זה מתחיל משיעורי בית ויכול להיגמר בחוג בלט, וכמעט ואין זמן להתעדכן בסרטונים חדשים. לכן, כתבנו הראל שדה, מצא עבורכם את שני הסרטונים שיצחיקו אתכם, יעניינו אתכם או סתם שיגרמו לכם להישאר צמודים למסך.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

מה שאישה חושבת ביום - יום

הסרטון הראשון נוצר על ידי נועה פילטר, שהקונספט בערוץ שלה הוא סרטוני פארודיה, שבה מככבת על הנשים והבחורות של היום. בסרטון הנוכחי נועה מחקה אישה עצבנית וחושפת בפינינו על מה אישה חושבת ביום-יום. בסופו של דבר יצא מצחיק, ואולי הבנים שכאן יכולים ללמוד דבר או שניים מתוך הסרטון.

ילד ומכונית מעופפת?!

הסרטון הבא נוצר על ידי ערוץ היוטיוב "Action Movie Kid", והקונספט בערוץ הוא סרטונים בעלי אפקטים מגניבים שהופכים את הפעולות של יוצר הערוץ, להרבה יותר מעניינות! בסרטון הנוכחי ברגע הראשון הילד נוסע על מכונית צעצוע וברגע השני עף עם המכונית במדרגות, וכן זה נראה אמין.

גנגנאם סטייל חוזר!

זוכרים את הסרטון ההוא שכולם שם רקדו ריקוד מוזר, מילים שאף אחד מאיתנו באמת לא הבין אבל עדיין הצליח לשגע את כולנו? אז הסרטו חוזר, ויותר מזה. הסרטו חוגג 2 מיליארד צפיות, לא פחות! כל מה שנותר לעשות זה לראות את הסרטון שוב, לזכר הימים.

SO מה הסרטון האהוב עליכם? שתפו אותנו!

תגובות