מארון 5 חוזרים בענק עם להיט חדש ואלבום חדש. צילום: צילום מסך מהפייסבוק

מארון 5 חוזרים בענק עם להיט חדש ואלבום חדש

מארון 5, הלהקה שהספיקה לכבוש אותנו כבר עם ארבעה אלבומי אולפן מצוינים והמון להיטים בשנים האחרונות, חוזרת עם סינגל חדש לאחר למעלה משנתיים מאז אלבומה האחרון, מה חשבנו על השיר?

מארון 5 חוזרת אלינו עם סינגל חדש מתוך אלבום חמישי שמתקרב אלינו בצעדי ענק. הסינגל החדש הוא "Maps" מתוך האלבום "V" שצפוי לצאת בספטמבר הקרוב.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

אלבומה האחרון של מארון 5, "Overexposed" הביא משהו חדש ושונה שלא ראינו אצל הלהקה עד היום, אחרי שלושה אלבומי אולפן רוק-פופ עדינים עם שירים מרגשים וממכרים, הם הכניסו בעיקר יותר מוזיקה אלקטרונית וקצת יותר קצביות ויצרו מוזיקה שונה, אבל עדיין ממכרת. האם זה מה שצפוי עכשיו עם האלבום החדש, "V"?

נדמה שזה הכיוון, בראיון לתכנית הרדיו של ריאן סיקרסט, אדם לוין, סולן הלהקה, הסביר, "זה האלבום האהוב עלי עד עכשיו. זה העניין - אני כל כך מתרגש לגביו, בעיקר לדעתי בגלל שזה כל מה שעשינו עד עכשיו בכל אלבום בנפרד... זה בעצם חיבור של כל מה שאנחנו - ממה שהיינו פעם, ומה שהפכנו היום. אני אישית אוהב את זה, אבל זה כי אני יצרתי אותו". כשנשאל על השמועה על שיתוף הפעולה עם גוון סטפני לא הכחיש, "רציתי שזו תהיה הפתעה, אבל כן, היא תהיה באלבום".

הסינגל החדש עצמו מיוחד לדעתי, הוא מדבר בו זמנית על פרידה והתגברות על אהבה נכזבת, וגם על משהו הפוך, לא לוותר על ממש על דברים. מצד אחד בחור אחד שנפגע והתאכזב מאהבתו, תמיד היה זה שהיה אכפת לו, נתן מעצמו ועשה הכל למענה\ו, ומצד שני אדם שלא מוותר על כלום למרות הכל, ממשיך לאהוב ולתת מעצמו אפילו שממש לא כדאי לו.

בשורה התחתונה, הסינגל החדש עשוי טוב, הוא קצבי, הוא ממכר וכיף להאזין לו. הוא שונה מכל מה שהכרתי שלהם, מלבד אולי "Payphone", שמזכיר אותו טיפה בעיבוד. 

אז... אני אישית מאוד אהבתי את הסינגל החדש ואני לא יכול לחכות לאלבום החדש, מה אתכם?

תגובות