קובי פרץ פותח את העשור השני באלבומים עם "סה לה וי". צילום: יחסי ציבור

קובי פרץ פותח את העשור השני באלבומים עם "סה לה וי"

מדי קיץ קובי מביא לנו להיטי מסיבות חדשים, ממש מכונת להיטים. כעת, הוא מוציא את אלבומו החדש והאחד עשר במספר, "סה לה וי" אל החנויות. אז מה חשבנו על האלבום ובכמה דירגנו אותו?

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

לאחר עשרה אלבומים מוצלחים ועשרות סינגלים שלא השאירו אף אחד מאיתנו אדיש, הזמר קובי פרץ מוציא את אלבומו האחד עשר, "סה לה וי", הכולל בתוכו כשישה עשר להיטים. במהלך החודשים האחרונים זכינו לשמוע מספר סינגלים מתוך האלבום שזכו להצלחה גדולה, כמו למשל: "אהבנו", "כולם רוצים אהבה", "אני מאמין", "איזה לילה", "קיץ בא", "ז'טאם", וכמובן, שיר הנושא של האלבום "סה לה וי".

עם כמה מהסינגלים צירף קובי כמה קליפים מרעננים ששדרגו את האיכות וגרמו לנו לנעים בעייניים. קובי נבחר להיות האמן הראשון אשר ישיק את אלבומו בפלטפורמה פרסומית חדשה מסוגה בארץ, וקמפיין זה בשיתוף עם חברת 'Taxi Light'. זהו קמפיין נייד על גגות מוניות כמתקן פרסומי דו צדדי בולט ומואר, אשר יאפשר לצרכן לסרוק למכשיר הנייד את אלבומו החדש, יום לפני שהוא מגיע לחנויות.

באלבום הנוכחי קובי שיתף פעולה עם אמנים אחרים ועם עוד אדם מאוד מיוחד. "תודה על הכל", זה אחד הדואטים של קובי, בו שיתף פעולה קובי עם הזמר יניב בן משיח. עוד דואט, חדש יחסית הוא "ז'טאם", שבו שיתף פעולה עם זמרת האופרה, דניאלה לוגסי. באלבום של פרץ ישנו דואט ייחודי ובעל משמעות עם אדם מאוד מיוחד עבור קובי, עמרם פרץ, אביו של קובי בשיר "יא מאמא", שאת קולו של אביו גזרו בטכניקה מיוחדת מההקלטות שהתקיימו לפני שלושים שנה. השיר המרגש משלב את השפה הערבית יחד עם העברית ומחזיר אותנו אחורה בזמן. האלבום החדש של קובי הגיע בדיוק בזמן, לתקופת הקיץ, תקופת המסיבות והבילויים ואפשר להגיד שגם חיכינו לו. האלבום בנוי בצורה מאוד טובה, המוזיקה עדכנית והקצב משגע ולא משעמם.

SO... אני מאוד אהבתי את שירי האלבום ונהנתי לשמוע. ללא ספק זהו אלבום מקפיץ ומשמח שמתאים בדיוק לתקופת הקיץ הקרבה, דבר שמאוד אופייני לקובי. אז האלבום קיבל אצלנו 8 בסולם המוזיקה של פרוגי, כמה אתם הייתם נותנים?

תגובות