הפתעה: האחיות כרקוקלי בדרך לספרד. צילום: תום מרשק

הפתעה: האחיות כרקוקלי בדרך לספרד

רק לפני חודש וחצי הוציאו הכרקוקליות את החידוש לשיר "Father's Eyes", בשיתוף עם המפיק הענק, שחף מורן. כעת, השיר הוחתם בלייבל הדאנס הגדול בספרד - Blanco y Negro

רק לפני חודש וחצי הוציאו הכרקוקליות את החידוש לשיר "Father's Eyes", בשיתוף עם המפיק הענק, שחף מורן. כעת, השיר הוחתם בלייבל הדאנס הגדול בספרד - Blanco y Negro.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

אז לאחר שההדחה הכי כואבת שנראתה על המסך הדחתן המוקדמת של האחיות כרקוקלי, לירון וטלי, באקס פקטור ישראל, הן לא התייאשו ומבלי לבזבז זמן הן הוציאו את הסינגל הראשון שלהן, קאבר לשיר "Father's Eyes" של של הצמד השוודי "Ask Embla". "היה חשוב לנו להיות הראשונות מכל הנבחרת שמוציאות שיר", סיפרו הכרקוקליות בראיון לפרוגי. בנוסף לקאבר, האחיות הופיעו לפני מספר ימים עם הזמר הצעיר והמצליח, עומר אדם, שבאמצע השבוע שיחרר שיר חדש. כמו כן, מתוכננות להן גם הופעות ביום העצמאות וגם הופעה עם המנטור מהתכנית, עברי לידר.

אחת המטרות של הסינגל הייתה לפרוץ בעולם וכך קרה, הסינגל הוחתם בלייבל הדאנס הגדול בספרד "Blanco y Negro", שאחראי על כמה קריירות של אמנים ענקיים מהעולם, כמו פיטבול, בוב סינקלר ואלכסנדרה סטאן. צמד האחיות תמיד האמין שהשיר יגיע לחו"ל ובעזרת עבודתן הקשה, הנחישות הרבה שהפגינו והכישרון של השתיים הוא הגיע, ועל זה מגיע להן כל הכבוד. כך כנראה העובדה שעברי לא הפיק להן את הסינגל הראשון השתלמה להן.

לסיום... אנחנו מאחלים להן המון בהצלחה בעבודה בחו"ל ומקווים שהן ייצגו אותנו בכבוד.

תגובות