לי בירן חוזר למוזיקה ומוציא שיר חדש. צילום: בן קירחנבאום

לי בירן חוזר למוזיקה ומוציא שיר חדש

אחרי תקופה לא קצרה בה הוא התרכז בעיקר במשחק, לי בירן חוזר הביתה עם הרכב חדש, "Band Animal", יחד עם המוזיקאי גיל לנדאו. איך קם ההרכב ומה ומה חדש במוזיקה של ליבי?

כבר התרגלנו לראות אותו מככב מאחורי מסך ובעיקר בתכנית "החממה", ואחרי שכבר כמעט שכחנו שהוא בכלל זמר במקור, לי בירן חוזר למוזיקה עם סינגל חדש. כבר כמה חודשים שליבי עובד במרץ על פרוייקטים מוזיקאליים סודיים ואחד מהם והמרכזי מבניהם, יצא לאור, הפרוייקט המוזיקאלי "Band Animal". את הפרוייקט הוא הקים, לגמרי במקרה אם שאלתם, בשיתוף עם המוזיקאי גיל לנדאו, ויחד הם עובדים על שירי רוק באנגלית, שהראשון מביניהם שוחרר היום. יכול להיות שיש מחשבות על חו"ל?

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

הקשר בין ליבי ללנדאו הוא מקרי בהחלט. לקראת הופעת יום העצמאות הגיטרסיט הקבוע של ליבי לא יכל להגיע וליבי נתקע ללא גיטרסיט להופעה מאוד גדולה. הוא החליט לפנות לגיל לנדאו, עליו המליץ הגיטרסיט שהבריז, וגיל כמובן מיד התייצב. הכימיה המוזיקאלית בין השניים הולידה את הפרוייקט האיכותי שמוציא מליבי דברים מאוד טובים, יכולות שירה ואומנות ענקיים. אז לא יודעים מה איתכם, אנחנו שמחים שהוא חזר. 

השיר החדש, "Meant To Be", אותו כתבו והלחינו ליבי ולנדאו יחדיו, הוא שיר רוק ומילותיו כמו שהבנתם הן באנגלית. הוא מתנגן בקצב מאוד טוב וניתן לשמוע את הצלילים העצמתיים שכלי המוזיקה מניבים. יש לציין שהשיר לא מבייש שום שיר רוק ישראלי ואפילו עולמי. הקו המוזיקאלי עליו הלכו השניים בפרוייקט, שונה לחלוטין קו המוזיקה של אלבום הבכורה של ליבי, "תני לי אויר", שהגיע לראש מצעדי ההשמעות ברוב תחנות הרדיו בישראל. הקו המוזיקאלי הזה הוא יותר רוקיסטי, יותר ווקאלי שמזכיר לנו כמה שירים ברמה בין לאומית.

לסיום... אני מאוד אהבתי את השיר, התחברתי אליו ואפילו התמכרתי ואני רוצה לאחל לליבי המון בהצלחה בהמשך הדרך ומחכה לסינגל השני. מה איתכם? 

תגובות