להקת הרוק ששווה לכם להכיר: "Eternal Nomads". צילום: יואב פאול

להקת הרוק ששווה לכם להכיר: "Eternal Nomads"

זו השנה השנייה שתחרות להקות הרוק הצעירות של מועדון הנוער "כבריה MUSIC" יוצאת לדרך ומגשימה חלום רב: הפקת סינגל מתנה וציוד מוזיקה בשווי כספי מטורף! להקת "Eternal Nomads" בראיון זכייה ראשון: "זה היה טיפה מפתיע, כן באנו בגישה של יאללה תחרות וכיף"

שנה לאחר הזכייה הגדולה של להקת "מקלט 347" בתחרות הקודמת במועדון הנוער "כבריה MUSIC" ברשמת השרון, תחרות להקות הצעירות נפתחה מחדש, בשיתוף פעולה של בית הספר הגדול למוזיקה, "רימון" אשר מעודדת קידום של מוזיקה בקרב הנוער, כאשר השנה הגיעו לתחרות 12 להקות חדשות שרצו גם הן להיות להקת הנוער.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

אחרי ביצועים מארבע הלהקות, הלהקה הזוכה של אותו הערב היא "Eternal Nomads", ובראיון ראשון לאחר הזכייה סיפרו חברי הלהקה לפרוגי "זה היה טיפה מפתיע, כן באנו בגישה של יאללה תחרות וכיף ומנצחים, אבל האמת שהייתה תחושה שכזה ירדנו ברמה טיפה, לא אנחנו כלהקה... פשוט ביחס ללהקות האחרות, הרגשנו שאנחנו צריכים יותר להתאמץ. אנחנו מכירים כבר שלוש שנים, מתחילת התיכון, התחלנו לנגן יחד שנה שעברה בסדנאות של בית ספר, היה לנו נורא כיף ונורא ניהננו מהאווירה. התחלנו לעשות קאברים, לאט לאט גם שיר ראשון".

הזוכים הגדולים, Eternal Nomads! כתבת: חן גל; צילום ועריכה: אלון אלבכרי
 

בגמר הגדול השתתפו ארבע להקות: להקת "Eternal Nomads", להקה שמורכבת משני נערים ונערה אחת בני 18 מהוד השרון ורעננה; הלהקה השנייה שעלתה באותו ערב הייתה "אימפקט", הכוללת בתוכה ארבעה נערים בגילאי 15-16 מקדימה; בחלק השני של חצי הגמר, שנערך שבוע לאחר החלק הראשן, ב-22 במאי, עלו להקת "SMD", שבתוכה נכללים ארבעה בני נוער בגילאי 16-18 מצורן ולהקת "Delay" המורכבת משלושה נערים ונערה אחת בני 17-18 מכפר סבא.

את התחרות בחסות "מגוונים" הפיקו גל טל-אור ואורי פינדק, מוזיקאים יוצאי בית הספר "רימון".

כל הלהקות שמעוניינות לקחת חלק בפרויקט הלהקות החדש של פרוגי מוזמנות לפנות אלינו בעמוד הפייסבוק או באימייל / band@frogi.co.il, ונחזור אליכם. רוצים לקרוא את כל הראיונות? הקליקו

תגובות