צימרים למשפחות ברמת הגולן עם אטרקציות לנערים . FREEPIK

צימרים למשפחות ברמת הגולן עם אטרקציות לנערים

הפינוקים הכי טובים בארץ נמצאים באזור רמת הגולן, ספציפית ביישוב חד נס הכפרי והיוקרתי. יישוב חד נס טומן בתוכו שלל מתחמי צימרים למשפחות, סוויטות יוקרה למשפחות עם בריכה פרטית, מלונות בוטיק ועוד. הנופש המושלם נמצא ברמת הגולן, יישוב חד נס

בשיתוף עם EXPLORER צימר בצפון

תוכן שיווקי

כשמחפשים אחר צימרים למשפחות ברמת הגולן, אוטומטית מדברים על אחד היישובים הכי כפריים בארץ. אנחנו כמובן מדברים על יישוב חד נס, שנחשב אחד היישובים הכי כפריים ויוקרתיים במזרח התיכון. אתם תמצאו ביישוב שלל מתחמי צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית מחוממת 7\24. יחד עם אלו, תוכלו ללון במתחמי מלון בוטיק עם בריכה מול הכנרת וג'קוזי זרמים. רוצים צימר לקבוצה קטנה בצפון? גם את זה יש ביישוב חד נס. כמובן, בהתאם להוראות משרד הבריאות. בואו נדבר על זה לרגע.

מה הוא צימר עם תו סגול ברמת הגולן ומה מציע לנו?

אם אתם מחפשים אחר נופש מושלם בימינו, אתם צריכים לחפש אחר צימרים למשפחות ברמת הגולן עם תו סגול ועם בריכה פרטית ומחוממת. אין כמו חופשה עם בריכה פרטית, אמה-מה, בימינו הדיל הזה צריך לשאת את צמד המילים "תו סגול".

מה הוא בעצם צימר ברמת הגולן עם תו סגול לימי הקורונה? צימרים ברמת הגולן עם תו סגול הם צימרים שמוגדרים בתור מתחמי נופש בטוחים לימי הקורונה. בדרך כלל, המתחמים האלו יהיו מספיק גדולים בכדי שתוכלו להרגיש בהם בטוחים וללא התקהלויות. 

סוויטות למשפחות המקבלות נערים מתבגרים מול הכנרת עם בריכות פרטיות ומחוממות 

לרוב, מתחם צימר תו סגול יהיה בגדלים היסטריים. אנחנו מדברים אתכם על מתחמים בגדלים של דונמים רבים. בין אם אתם מחפשים אחר נופש למשפחה עם בני נוער (מתבגרים), יש לכם כאלו ביישוב חד נס והם בטוחים למדי. צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית מחוממת עוברים חיטוי כל הזמן, ניקוי על ידי חברות ניקיון והקפדה על כל מה שחשוב. 

© FREEPIK

עוד בימי הקורונה, חשוב גם לדעת שלא כל הפעילויות והאטרקציות לבני נוער ברמת הגולן פעילות. אם אתם אוהבים ומתכננים על טיולי ג'יפים וטרקטורונים, יהיה חשוב לוודא קודם שהאטרקציות האלו פעילות וזמינות לנערים, כמובן בליווי הורים. ככה גם רלוונטי לגבי טיולי רכיבה על סוסים בכנרת, ביקורים ביקבי יין מקומיים, ביקורים בחוות חקלאיות ברמת הגולן ועוד. 

צימרים בצפון בקרבה למסלולי טבע רבים עם מים 

אם אתם נמנים בין האנשים שאוהבים את חיק הטבע, אתם לא צריכים לבדוק כמעט שום דבר מראש. אתם יכולים לצאת באופן די חופשי אל שלל מסלולי טיולים מומלצים לבני נוער ברמת הגולן. כמו כן, ניתן גם לאתר בקלות מסלולי טיולים עם מים, מסלולים עם נחלים ברמת הגולן, מסלולי מפלי מים ועוד. 

צריכים מידע נוסף לגבי אטרקציות ברמת הגולן בתקופת הקורונה? אנחנו ממליצים לכם להתקשר אל בעלי הצימרים ולקבל מידע ממקומיים שיודעים בדיוק מה כרגע פעיל ומה לא. ישנן אטרקציות שכרגע מצריכות הזמנה מראש, חלקן האחר מוקפאות וחלקן פעילות. בעבור מידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם בעלי צימרים ברמת הגולן ולהתעניין במה שחשוב לכם. 

צימרים ברמת הגולן עם ארוחת ערב מפנקת במיוחד 

ואם מה שחשוב לכם זו ארוחת ערב טובה, אנחנו רוצים לעניין אתכם באטרקציה שזמינה תמיד, גם בימי הקורנה. מדובר בדיל של צימר עם ארוחת שף מהסרטים הכי טובים. צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית מחוממת זה דבר אחד, וזה אחלה. אבל יחד עם צימרים ובריכה מחוממת, יש גם את ארוחת הערב אשר מצריכה ידיי מקצועיות ו-SUPER מפנקות. בדרך כלל, הדיל של לינה עם ארוחת ערב הוא דיל בתוספת תשלום (על הארוחה). 

הדיל שאנו מציעים לכם הולך ככה – יש לכם ברמת הגולן מתחמים עם שף שמגיע ישירות אליכם עד הצימר, או עד פתח הסוויטה ומלון הבוטיק. בין אם אתם אוהבים אוכל כזה או מסוג אחר, תוכלו לבקש מהשף האישי שלכם להפוך ולהקפיץ, לטגן ולהכין עבורכם גורמה מהסרטים. 

טיפ אחרון לבאים לנפוש בצפון 

ודבר אחרון שכדאי לקחת בחשבון, תביאו אתכם תמיד בגדי ים. צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית מחוממת 7\24 תמיד זמינים להשתכשכות במים. כמו כן, צימרים ברמת הגולן מגיעים בדרך כלל גם עם ג'קוזי ספא. במקרים מסוימים, אפילו צימרים עם ג'קוזי ספא מול הכנרת.