איך אפשר לשפר את מראה הרכב שלכם?. adobestock (אילוסטרציה)

איך אפשר לשפר את מראה הרכב שלכם?

בין אם יש לכם רכב ישן יחסית שזקוק לשדרוג, או רכב חדש יותר שפשוט צריך ליטוש קל, יש לא מעט דרכים לגרום לרכב להיראות ולהרגיש מדהים

פרסומת

לפני שאנחנו מציגים לכם פתרונות לארגון, הגנה ואבזור הרכב, טיפ חשוב: אם אתם לוקחים הלוואה לרכב חדש, כדאי להכין מראש אילו שיפורים אתם רוצים להוסיף לו, כך שתוכלו לחשב את הסכום הכולל שאתם צריכים למימון הרכישה.

ארגון הרכב

רכב מסודר תמיד נראה טוב יותר. אתם יכולים להשתמש בכיסים שנתלים על החלק הפנימי של דלתות הרכב, ובהם להניח את הטלפון שלכם, משקפי שמש, חומר לחיטוי ידיים, שפתון, מסטיק - דברים בהם אתם משתמשים באופן קבוע.

יש גם כיסי ארגוניות שנתלים על המושבים הקדמיים, והם שימושיים במיוחד אם יש לכם ילדים. ניתן לשים בכיסים ספרים, ציוד צביעה, טישו וחטיפים. חלקם אפילו מגיעים עם חריץ להחזקת מסך DVD או טאבלט נייד, כדי שנוסעים במושב האחורי יוכלו לצפות בסרט.

תבחרו צבע או עיצוב שמתאימים לסגנון שלכם, או לחילופין תבחרו כיס עם דמות מצוירת כדי לבדר את ילדיכם.

הגנה על הרכב

כדי לשמור על מראה הרכב, עליכם למנוע בלאי ולכלוך בחלקים השונים. אפשר להוסיף כיסוי הגה כדי להגן עליו, וגם להוסיף נוחות. אפשרות נוספת היא לכסות את הגלגלים. מעבר למניעת הבלאי, כיסויים טובים גם משפרים את אחיזת הכביש של הרכב.

גם את המושבים אפשר לכסות, וכך לשמור עליהם ולשדרג את המראה שלהם. ניתן לרכוש כיסויים אוניברסליים, או להזמין כיסויים בהתאמה אישית. 

תצטרכו לדעת את המותג, הדגם, הסגנון והשנה של הרכב שלכם, להתאמה מושלמת. יש מגוון רחב של צבעים, דפוסים ומרקמים לבחירה. כדי לנקות את הכיסויים, פשוט תסירו ותשליכו אותם לכביסה.

כמו כן, ניתן לכסות את רצפת הרכב עם שטיחים חדשים. גם במקרה הזה, אפשר לבצע התאמה אישית, או ללכת על כיסוי גנרי.

הוספת אביזרים

תקנו מטהרי אוויר דקורטיביים, כדי שיהיה תמיד ריב נעים ברכב שלכם. יש מטהרים בצורת פרחים שנתלים על פתחי האוורור, מטהרים בצורת חיות שנצמדים לדשבורד או עיצובים אחרים להנחה במחזיק הכוסות. תבחרו ריח שלא יהיה מוגזם עבור החלל הקטן.

אתם יכולים כמובן לתלות דברים על המראות, הקדמית והאחורית. פרחי הוואי, לוכדי חלומות, שרשראות חרוזים - אלה רק כמה מהאפשרויות. 

תיזהרו לא לתלות שום דבר שיסיח את דעתכם יותר מדי, או יחסום את שדה הראייה שלכם בזמן הנהיגה, מכיוון שזה עלול ליצור סכנה בטיחותית. 

אפשרות אחרונה לסיום: התקנת פסי תאורת LED מתחת ללוח המחוונים יכולה ליצור אווירה מאוד מהנה. בהתאם לתקציב שלכם, אפשר לרכוש תאורה שנדבקת בצורה פשוטה ומופעלת באמצעות סוללה, או סוג משוכלל יותר הדורש חיווט מסוים. 

בעיקר אם אתם הולכים על הסוג היקר, אל תשכחו לכלול את הרכישה במסגרת הלוואה לרכב שאתם לוקחים.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל