אתגר הפסח של CoderZ ו-HypoSwiss: כך תתכנתו רובוטים ותזכו בפרסים. באדיבות CoderZ

אתגר הפסח של CoderZ ו-HypoSwiss: כך תתכנתו רובוטים ותזכו בפרסים

אם היינו אומרים לכם שהיום אפשר ללמוד בקלות לתכנת רובוטים, לעמוד באתגרים מיוחדים בנושא ואפילו לזכות בפרסים שווים במיוחד? זה בדיוק מה שקורה באתגר הפסח המפתיע של "CoderZ" ו-"HypoSwiss" שחושף את סודות ההייטק!

בשיתוף עם CoderZ

מקצועות העתיד כבר כאן ואין ספק שתחומי ההייטק, תכנות ורובוטיקה הופכים לנחשקים יותר ויותר. כתוצאה מכך, יש גם לא מעט דרכים לרכוש את המקצועות הללו דרך הרשת ובעצם להוות בסיס מטורף לעתיד המקצועי שלנו ומי יודע, אולי להשפיע על האנושות כולה!

עוד בערוץ הדיגיטל של פרוגי:

אתגר פסח מיוחד של CoderZ ו-HypoSwiss מושק בימים אלו ואתם יכולים להרוויח כפול - גם מקצוע ותחביב חדש וגם פרסים שווים במיוחד. אבל מה זה בעצם אומר? CoderZ פיתחה פלטפורמה ללימוד תכנות ורובוטיקה וירטואלית, הכוללת קורסים ותחרויות (ליגות ואתגרים) במגוון רמות לגילאי 8-18. למעשה החברה פועלת בעשרות מדינות ועד כה השתתפו בקורסים ובליגות שלה מאות אלפי ילדים ברחבי העולם.

© באדיבות CoderZ

באתגר הפסח של CoderZ תוכלו לקבל הזדמנות להיחשף ל"יסודות ההייטק" עם תחרות תכנות ורובוטיקה וירטואלית מלהיבה ונושאת פרסים שתיערך במהלך חופשת החג. המחיר מפתיע במיוחד והוא בעלות של 39 ש"ח בלבד.

 
 

בניגוד לתחרויות רובוטיקה "קלאסיות", כאן המשימות הן לא קבוצתיות אלא של כל משתתף בנפרד. התחרות תיערך בין 21.3-4.4 והיא תורכב משני שלבים: 

שלב החשיפה הראשון – כל אחד או אחת, מתקדמים לפי הרמה האישית עם מגוון משימות ואתגרים שמלמדים אתכם רובוטיקה ותכנות במשך השבוע הראשון (בין ה-21.3-28.3). שלב האתגר הגדול - לבינוניים ומתקדמים: אתגרי העל ייחשפו ב-28.3. בשלב הזה תצטרכו לשלוח את הקוד שלכם. ובתחילת אפריל CoderZ ישדרו בהנחיית "טופ גיק" ביוטיוב את אלו שהקוד שלהם היה הכי מוצלח.

"אנחנו שמחים מאד לקחת חלק באתגר הפסח של קודרז, שמעניק לילדים ונוער הזדמנות נפלאה להיחשף ל'יסודות ההייטק' עם תחרות תכנות ורובוטיקה וירטואלית, בשימוש של כלים מעולם הגיימיפיקציה", מסרו לנו קרין ונמרוד אלדאה ("טופ גיק"). "בעינינו זו הדרך האידיאלית ללמידה מיטבית של תחום שיכול להעניק עתיד מקצועי וקריירה מצליחה, כבר מגיל צעיר. מחכים לראות את ההישגים של המשתתפים והמשתתפות באירוע הגמר שננחה בתום חופשת הפסח ומאחלים בהצלחה לכולם!".

© באדיבות טופ גיק

אבי סלמה, מנכ"ל הנציגות הישראלית של HypoSwiss: "כבנק שהרחיב בשנים האחרונות את הפעילות הישראלית ומול לקוחות ישראלים, אנחנו רואים מחויבות גדולה לשוק הישראלי. כאשר ראיתי את יכולת צמצום הפערים באמצעות לימוד מרחוק של תחום כל כך קריטי לעתיד ילדי ישראל הבנתי את חשיבות ההנגשה לכלל הילדים באמצעות מחיר מסובסד ושווה לכל נפש, וכן נפעל גם לרכישת ערכות לימוד גם עבור אוכלוסיות שאין ביכולתן לממן את ההשתפות".

החל מהיום (ב') תפתח ההרשמה ובכל ימי הרישום בכל אחד מימי הרישום (בימי חול, א-ה) יוגרל פרס שווה בקרב אילו שיירשמו באותו היום. בנוסף, יהיו פרסים לאלו שיגיעו לשלושת המקומות הראשונים בכל רמה, פרסים שווים ביותר כגון טאבלטים ורחפנים.

רוצים להירשם? לחצו כאן!

תגובות