יותר גדול מהסמארטפון: מחשב נייד לכיס. צילום: צילום מסך מהפייסבוק של החברה

יותר גדול מהסמארטפון: מחשב נייד לכיס

על אף שהסמארטפון שלנו יכול הכל, הוא ככל הנראה בכלל לא משתווה למה שחברה טוענת שהמכשיר החדש שלה יכול לעשות. למעשה המכשיר שהחברה בימים אלה מפתחת, מהווה שילוב בין סמארטפון למחשב נייד. אז אפשר להגיד "ביי ביי" לסמארטפון ושלום "ניידפון"?

ניידות לשמה. לא פעם ולא פעמים אנחנו אומרים לעצמנו ש"הסמארטפון זה לא המחשב האישי שלנו", אבל מה אם אפשר לשלב בין הדברים? קבלו את הפתרון המושלם שנועד להקל לנו על החיים: חברת "Tango Pc" תאפשר לכם להתנייד בקלות רבה.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

החברה הציגה מכשיר טיפה יותר גדול מהסמארטפון המוכר עם תכונות שישפרו את חוויית השימוש. רעיון המכשיר הוא להתחבר לכל מסך ולהפוך להיות מחשב לכל דבר. החיבורים למסך מתבצעים דרך חיבורי USB ו-LAN. בנוסף, המכשיר יכול להריץ מספר נרחב של מערכות הפעלה, בהם ווינדוס ולינוקס. נפח האחסון של המכשיר נע ב-2 ג'יגה ל-8 ג'יגה RAM.

סוללת המכשיר לא חזקה במיוחד, אולם מה שמפצה על כך, זהו שהמכשיר עצמו חסכוני בחשמל. המכשיר מצויד במעבד של חברת AMD מרובע ליבות ומעבד גרפי של חברת Radeon HD 8000, כך שלמעשה הנתונים הללו יאפשרו לכם להריץ משחקי ברמת גרפיקה מתקדמת מאוד יחסית, מעין קונסולת משחקים.

לצורך השלמת הפרויקט, החברה הציבה בגובה 100 אלף דולר של גיוס כספים, כאשר היא הצליחה לגייס כמעט פי 3 מהסכום שהציבה לעצמה. נותרו עוד 25 ימים עד שהחברה תסיים לגייס את הכסף ועד כה גויס סכום של כ-260 אלף דולר.

את הרכישה של המכשיר ניתן לעשות דרך אתר החברה, בסכום של כ-349 דולר. החבילה כוללת מכשיר Tango Pc אחד בנפח 32 ג'יגה אחסון, תחנת עגינה ומערכת הפעלה Windows 7.

תגיות
תגובות