סליחה, תקלה: אפליקציית ה-WhatsApp קרסה. צילום: שני ששון

סליחה, תקלה: אפליקציית ה-WhatsApp קרסה

WhatsApp, אחת האפליקציות הכי נפוצות בקרב משתמשי הסמארטפון, הצליחה להרקיע שחקים כשקיבלה את ההצעה המפתה מפייסבוק בסך 16 מיליארד דולרים. היום (ש') בשעות הערב, האפליקציה הפסיקה לתפקד עבור משתמשים רבים בעולם

WhatsApp, אחת האפליקציות הכי נפוצות בקרב משתמשי הסמארטפון, הצליחה להרקיע שחקים כשקיבלה את ההצעה המפתה מפייסבוק בסך 16 מיליארד דולרים. היום (ש') בשעות הערב, האפליקציה הפסיקה לתפקד עבור משתמשים רבים בעולם. לאחר כמעט 3 שעות, האפליקציה חזרה לעבוד.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

אם נכנסתם ל-WhatsApp וראיתם שאתם לא מסוגלים לכתוב הודעות לאחרים ולא מקבלים שום הודעה מאף אחד, תדעו שזה לא רק אצלכם. השימוש באפליקציה הפך ללא סביר. הסיבה? כנראה, הרכישה של פייסבוק.

כזכור, רק לפני מספר חודשים דיווחנו לכם על תקלה דומה שחוותה אפליקציית הווטסאפ בשירותיה, אז זה קרה בחודש נובמבר האחרון. במהלך התקלה גם אז המשתמשים לא יכלו לקבל או לשלוח הודעות, אולם אז זה קרה לסירוגין.

בשבוע האחרון הספיקה פייסבוק לרכוש את WhatsApp ב-16 מיליארד דולר, ועוד 3 מיליארד במניות קפואות שיגיעו לידי החברה אם בתום השנה הנוכחית היא תבצע מספר יעדים שהציבה לה פייסבוק. הרכישה גרמה לכולנו לתהות אם אולי האפליקציה תתחיל לעבוד ביעילות רבה יותר, וכעת הקריסה המרחבית גורמת לנו לתהות האם מעכשיו נתקל יותר בתקלות שהיו נדירות עד עכשיו, או שמא מדובר במשהו מקרי?

תגיות
תגובות