זה בדרך וקרוב מתמיד: Galaxy S5.

זה בדרך וקרוב מתמיד: Galaxy S5

סוף סוף זה הושק: ה-Galaxy S5 שייצא לשוק בקרוב. הפרטים המלאים אודות המכשיר החדש נחשפו הערב בכנס ה-MWC. הכנס כלל מאות חידושים טכנולוגים, מומחי טכנולוגיה נמצאים באותו המתחם ודנים על כל הדברים החמים החדשים. המכשיר ייצא לחנויות בעולם החל מה-11 באפריל

סוף סוף זה הושק: ה-Galaxy S5 ייצא לשוק בקרוב. הפרטים המלאים אודות המכשיר החדש נחשפו הערב בכנס MWC. הכנס Mobile World Congress, כלל מאות חידושים טכנולוגים, מומחי טכנולוגיה נמצאים באותו המתחם ודנים על כל הדברים החמים החדשים.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

מכל הדברים שהיו בכנס המדובר בעולם, אנחנו מן הסתם נמשכנו יותר למכשיר הסמארטפון החדש של סמסונג שייצא לחנויות בחודשים הקרובים. לאחר שעברנו את שלב השמועות, עכשיו הגיע הזמן לאמת. המכשיר בגודל 5.1 אינץ', בעל עיצוב חושני, מושך וצבעוני. עובי המכשיר הוא 8.1 מילימטר והוא שוקל 145 גרם. המכשיר מגיע בצבעים שונים לפי בחירה בהם שחור, לבן, כחול וזהב, וגם גרסאות מעצבים מיוחדות שיצאו בהמשך.

בנוסף לזאת, נאמר כי המכשיר יכול לעמוד במים עד עומק של מטר למשך זמן של כ-30 דקות. המכשיר יכלול אפשרויות תשלום חדישות ואפשרות אימות על ידי טביעת אצבע, בדומה למה שיש היום במכשיר האייפון. סוג הסוללה היא 2,800 מיליאמפר, שבעיקרון אמורה להחזיק שעות רבות. אם אתם שמים לב שנשארו לכם אך ורק 10 אחוז מהסוללה, אתם יכולים להעביר את המכשיר למצב "Ultra Power Saving", הוא יהפוך לפלאפון "שחור לבן" ויהיה מסוגל לתפקד לשיחות ואסמסים, למשך 24 שעות!

המכשיר מצויד במצלמה ברזולציית 16 מגה פיקסל עם האפשרויות הבסיסיות, וכן לפי דברי החברה ניתן יהיה לצלם תמונה באיכות גבוהה תוך פחות משנייה. המכשיר כולל מעבד מרובע ליבות במהירות של 2.5 ג'יגה הרץ עם זיכרון פנימי של 2 ג'יגה RAM. נפח האחסון של המכשיר עצמו עומד על כ-16 ג'יגה או 32 ג'יגה (לפי בחירה). מערכת ההפעלה של המכשיר היא כמובן אנדרואיד החדשה ביותר (קיטקט).

תוסף מיוחד ומגניב שמהווה שיפור במכשיר, הוא "מצב הילדים", שנועד עבור ההורים שנוגעים במכשיר ומשחק איתו. ברגע שמעבירים למצב הזה, הילדים למעשה לא יוכלו לגעת בשום דבר חשוב. כמו כן, ישנה אפשרות לבדיקת דופק האדם על ידי חיישן מיוחד שנמצא סמוך למצלמה.

בגדול, התרשמנו מהמכשיר. מפרט המכשיר ועיצובו מרשימים ומדברים בעד עצמם. מניסיון עבודה עם מכשירים קודמים, נראה כי גם הפעם סמסונג משאירים אבק למתחריהם בשוק.

SO - אותנו זה הלהיב. מה אתם חושבים?

תגובות