וויראליות לחיים בריאים. הסרטון שיגרום לכם לחיות נכון?. צילום: צילום מסך מהסרטון

וויראליות לחיים בריאים. הסרטון שיגרום לכם לחיות נכון?

שומרים על אורח חיים בריא. ידוע שהיום רוב בני הנוער, אנחנו בעצם, לא שומרים על אורח חיים בריא ולמעשה נותנים לעצמנו להישאר מול הפייסבוק והווטסאפ שעות על גבי שעות, ולא, הקשה על המסך, לא נחשב. אם יש משהו שמשפיע עלינו יותר מכל, הוא סרטון וויראלי, ואם זה של "שרוטונים", אז בכלל

שומרים על אורח חיים בריא. ידוע שהיום רוב בני הנוער, אנחנו בעצם, לא שומרים על אורח חיים בריא ולמעשה נותנים לעצמנו להישאר מול הפייסבוק והווטסאפ שעות על גבי שעות, ולא, הקשה על המסך, לא נחשב. אם יש משהו שמשפיע עלינו יותר מכל, הוא סרטון וויראלי, ואם זה של "שרוטונים", אז בכלל.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

החברה, יחד עם האגודה למלחמה בסרטן, שחררה סרטון חדש הפונה לקהל הצעיר וכבר גרף למעלה מעשרת אלפים צפיות ומאות שיתופים. בשיחה עם עדנה פלג-אולבסקי, מנהלת מחלקת ההסברה וההדרכה ודוברת האגודה נאמר כי: "האגודה למלחמה בסרטן פועלת במהלך השנה לעידוד ביצוע פעילות גופנית, שמירה על תזונה בריאה, שמירה על משקל תקין והימנעות מעישון ומשתיית אלכוהול בקרב ילדים ונוער, באמצעות הרצאות, מסעות הסברה במדיה, הפצת חומרי הסברה ועוד".

על הפעילות הנוכחית אמרה כי "בפעילות הנוכחית בחרה האגודה לפנות לצעירים במדיה הוויראלית באמצעות סרטון שהפיקה חברת שרוטונים ולקרוא להם לאמץ אורח חיים בריא".

שחר בר דוד מנכ"ל שרוטונים, בירך על שיתוף הפעולה והוסיף: "אנו גאים להפיק סרטון עבור האגודה למלחמה בסרטן, הפלטפורמה של 'שרוטונים' מאפשרת להנגיש את המסרים של האגודה לקהל היעד הממוקד לבני נוער וילדים".

האם גם הסרטון הזה יהפוך ללהיט הבא של הרשת? נחכה ונראה, בינתיים אתם מוזמנים להתחיל ולשמור על הבריאות, בהצלחה!

תגובות