כל הפרטים על iOS 8. שפת תכנות חדשה והמון אפשרויות. צילום: צילום מהאתר הרשמי

כל הפרטים על iOS 8. שפת תכנות חדשה והמון אפשרויות

חברת אפל פותחת הערב את אירוע המפתחים שלה WWDC ובו צפויה להציג את מערכת ההפעלה החדשה iOS 8 לאייפונים ולטאבלטים, ואולי סדרה של מוצרים חדשים. עדכונים שוטפים

חברת אפל פותחת הערב את אירוע המפתחים שלה WWDC ובו צפויה להציג את מערכת ההפעלה החדשה iOS 8 לאייפונים ולטאבלטים, ואולי סדרה של מוצרים חדשים. עדכונים שוטפים.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

כל החדש ב-iOS 8

תשובות מהירות - אם רוצים לענות על הודעה או על אירוע, פשוט מחליקים למטה את העדכון הרגיל ואז אפשר לענות, במקום להיכנס לאפליקציה כמו תמיד. אפשר לשמוע את ההודעות דרך מסך הנעילה מבלי להיכנס פנימה, כמובן שאפשר גם לענות.

אנשים בריבוי משימות - אפשר ללחוץ 2 לחיצות בכפתור הבית וריבוי המשימות המוכר נפתח לכולם. מה חדש? הפעם יש רשימה מאוזנת של אנשים שדיברתם איתם לאחרונה עם אפשרויות לתקשר איתם.

ספוטלייט - אפשר לחפש דברים דרך הספוטלייט המוכר והחיפושים המובילים יהיו מהאפסטור, אפשר למצוא דברים בויקיפדיה וכל הדברים שמעניינים אותנו בחיים.

מתוך האירוע
מתוך האירוע

מקלדת - QuickType. במהלך הכתיבה מציעים לכם את המילה שהגיונית או אפשרית שתכתבו. בנוסף, זה יציע תשובות לשאלה ששאלו אתכם. לדוגמה: "בא לך סרט או ארוחת ערב?" התשובות שיעלו יהיו: "סרט" או "ארוחה ערב", במילים אחרות, זה לומד את הכתיבה שלכם. זה שומר על הפרטים שנלמדים על האדם, אך לצערנו זה עדיין לא לעברית. אפשר להוריד מקלדות בהתאם לרצון המשתמש.

הודעות - אם זה שיחת קבוצה אפשר להוציא אנשים לאחר פתיחת הקבוצה, אפשר לעזוב ואפשר להשתיק. אפשר להקליט ולשלוח כתשובה וגם כסרטון בהודעה פשוטה.

מתוך האירוע
מתוך האירוע

שיתוף עם משפחה - אפשר לשתף עם המשפחה כל מיני תזכירים, אפשר לשתף ספרים, דברים לקניות ובעצם כל דבר שקשור למשפחה. אפשרי עד 6 חברי משפחה על אותו כרטיס האשראי. אם הילד רוצה להוריד משהו שעולה כסף, זה פשוט מבקש אישור מההורים. ההורים צופים גם במיקום הילדים שלהם.

HealthKit - פלטפורמה למידע בריאותי המאפשרת לעקוב אחר קצב פעימות לב, משקל, שרפת קלוריות ועוד.

תמונות - יש לכם המון תמונות, גם בגלל שצילמתם וגם בגלל שאתם על הענן ויש שם המון תמונות. איך מנווטים? אפל מציעה חיפוש דרך אירוע, מקום או תאריך.

מתוך האירוע
מתוך האירוע

TestFlight - מפתחים יכולים להזמין את הלקוחות (גם אתם) בתור בטא לאפליקציה.

Extensibilty - שיתוף מידע עם אפליקציות אחרות לא רק מפייסבוק וטוויטר. אפשר עכשיו לשתף מידע בשלל האפליקציות השונות.

HomeKit - אפשרות לשלוט על חפצים שונים בבית, רק דרך המכשיר. על השלט, על המחשב ובעצם כל דבר שקשור.

מתוך האירוע
מתוך האירוע

טביעת אצבע - האחוזים מראים שזה שימוש פופלארי בקרב האנשים. אפל מציעה אפשרויות חדשות לטביעת האצבע.

Swift - אפל מכריזה על שפת תכנות חדשה שמציעה אפשרויות חדשות, מודרניות וקלות לשימוש. מחיקת שורות שלמות לשורה אחת בלבד. (עדכון: 21:47) כריס, מציג הדמו, מראה לנו איך השימוש בו הוא קל, נוח ומדהים. אפשר להעלות תמונה ולראות אותה לאחר העלאה. הוא מכין אנימציה כדמוכדמו לכל הקהל (עדכון: 21:52).

מפתחים מקבלים את האפשרות להתנסות ב-iOS 8 כבר היום, אנחנו נוכל להינות ממנו אך ורק בסתיו הקרוב. העדכון יהיה זמין אך ורק ממכשיר האייפון 4S. אנו נעדכן אתכם.

SO - מה דעתכם? ספרו לנו!

תגיות
תגובות