מרגש: משחק המובייל של הארי פוטר זמין להורדה. צילום מסך מיוטיוב

מרגש: משחק המובייל של הארי פוטר זמין להורדה

המשחק הרשמי של סדרת הספרים והסרטים "הארי פוטר" הגיע לחנויות האפליקציות. אין ספק שמדובר באפליקציה מושקעת מאוד ובאובססיה החדשה של כל המעריצים של הקוסם הצעיר

חברת Jam City הפיצה אמש את משחק התפקידים הרשמי של סדרת הספרים והסרטים "הארי פוטר" ששמו בחנות האפליקציות הוא "Harry Potter: Hogwarts Mystery". המשחק נותן לכם את ההזדמנות שתמיד חלמתם עליה - ליצור דמות אישית משלכם, ולהיות תלמידים בהוגוורטס, בית הספר לקוסמים בו לומד פוטר. אתם תעברו חוויות אישיות, תיצרו סיפור שונה ותפגשו אנשים שונים במהלך המשחק.

עוד בערוץ הדיגיטל של פרוגי:

כל הרעיון הוא לתת לכם לחיות חיים משמעותיים ומקוריים כתלמידים בהוגוורסט. ואם זה לא מספיק לכם, חלק מהדמויות במשחק מדובבות על ידי השחקנים המקוריים של הדמויות בסרטים כגון מייקל גמבון שמדבב את דמבלדור, ומגי סמית' שמדבבת את פרופסור מקגונגל.

העלילה מתרחשת במשחק עוד בשנות ה-80, כלומר לפני שהארי מגיע ללמוד בבית הספר. בעקבות זאת לא תוכלו לפגוש שם את הדמויות הראשיות - הארי, הרמיוני ורון. אבל תוכלו לפגוש את התלמידים הבוגרים יותר ואת סגל המורים. העיצוב של המשחק מרשים מאוד ותואם את העיצוב של תפאורת הסרטים. תוכלו להסתובב בבית הספר ולעשות הרבה פעולות, כמו היכרות עם תלמידים אחרים ועוד.

 

בשורה התחתונה, כל המעריצים של הארי פוטר לא יהיו פנויים בזמן הקרוב, כיוון שיש להם עיסוק חדש שיכבוש את ליבם. המשחק יצא רק לפני יום והוא כבר מקום ראשון בפופולאריות של משחקי הרפתקאות ומיליוני הורדות. הביקורות בחנות האפליקציות כרגע משבחות מאוד. מעריצים מושבעים של הסרטים טוענים כי הם נהנים מאוד מהמשחק וכי הוא עשוי מצוין. האפליקציה זמינה כעת למשתמשי iOS ואנדרואיד.

תגובות