אקדמיית הגיימינג חוזרת בגדול ובחינם. adobestock

אקדמיית הגיימינג חוזרת בגדול ובחינם

אקדמיית הגיימינג חוזרת ובגדול ובימים אלו נפתחה ההרשמה לעונה החדשה, יחד עם משחק חדש! • כל מה שאתם צריכים לדעת

אקדמיית הגיימינג של Legion Lenovo חוזרת בעונה שנייה ועם משחק חדש – Valorant. את האקדמיה יובילו הפעם צוות המקצוענים של Nom Gaming עם תוכנית אימונים שעד כה הייתה שמורה רק לשחקני ה-eSport הטובים והמקצועיים ביותר. ההרשמה נפתחה השבוע וכל שחקן מעל לגיל 16 יכול להגיש את מועמדותו ללא עלות (מספר המקומות מוגבל). כזכור, האקדמיה הושקה בשנה שעברה וזכתה להצלחה בקרב חובבי הגיימינג.

עוד בערוץ הדיגיטל של פרוגי:

השחקנים שיזכו להתקבל לאקדמיה, יוזמנו לתוכנית אימונים בת ארבעה שבועות המבוססת על שגרת האימונים של השחקנים והמועדונים המובילים בעולם. התוכנית כוללת ליווי מלא של צוות המאמנים של Nom Gaming, בניית תוכנית אימונים אישית עם כלי אימון מהמתקדמים בעולם וליווי לאורך כל התהליך.

© adobestock

הפעם, לצד המפגשים באונליין יוזמנו המשתתפים לאימונים פיזיים במתחם הגיימינג החדש של Nom Gaming בתל אביב, עם מחשבים ומסכי גיימינג של Legion המותאמים לצרכים של גיימרים תחרותיים.

בסיום תוכנית האימונים יערך אירוע מסכם בו יוכרזו מצטייני העונה השניה של אקדמיית Legion. ההרשמה מתבצעת כאן ועד התאריך 12/6.

© באדיבות לנובו

לדברי סיון פולק יהל, מנהלת שיווק לנובו ישראל: "חשוב לנו בלנובו לחזק את הקהילה שמניעה את תעשיית הגיימינג קדימה. על רקע זה, הקמנו בשנה שעברה את אקדמיית הגיימינג Legion של לנובו ובעיקבות הצלחתה, חזרנו גם השנה לעונה שניה עם תוכנית אימונים מדויקת ומקצועית בליווי Nom Gaming, שמטרתה לסייע לשחקנים להתפתח, להשתפר ולהכיר שחקנים נוספים כמוהם. אנחנו מזמינים שחקני.יות Valorant ליהנות מהחוויה, מתוכנית האימונים ומכניסה בלעדית לעולם ה-esports".

לדברי שחר מאיר, מנכ"ל ומייסד Nom Gaming: "אנו גאים לקחת חלק במיזם החשוב של לנובו ולהכשיר את הדור הבא של הגיימרים המובילים בישראל. קבוצת NOM שמה לעצמה למטרה להפוך את הגיימינג לתחום מקצועני ותחרותי בישראל כמו ענפי ספורט נוספים. יש בישראל קהילת גיימינג צומחת ומתפתחת ואנחנו שמחים לקחת חלק מהותי בצמיחתה".
גיימינג הוא מהתחומים החמים והצומחים ביותר בעולם. שוויו של השוק העולמי הסתכם ב-2020 בכ-160 מיליארד דולר עם יותר מ-2.7 מיליארד שחקנים ברחבי העולם ועד 2023 הוא צפוי לעבור את סף ה-200 מיליארד דולר.

תגובות