שרו שקיימו יחסי מין - וזכו במיליוני צפיות! . צילום: צילום מסך מהסרטון

שרו שקיימו יחסי מין - וזכו במיליוני צפיות!

אם אתם אנשים של הומור ומוזיקה, אתם חייבים להכיר את השילוב הבא: חבורת "Lonely Island". הם שרים על דברים הזויים וגם על יחסי המין הטובים שלהם

הפינה הנוסטלגית: אם אתם אנשים של הומור ומוזיקה, אתם חייבים להכיר את השילוב הבא, חבורת "Lonely Island". בניגוד לפירוש השם שלהם ("אי-בודד") הם אנשים שעושים את הקליפים והשירים הכי מצחיקים שיש.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:
• משחקי השנה: BioShock ו/Tomb Raider
• אפשרי: מספרים חופפים במכשיר אחד
• האפליקציה שתמצא את הרשת בשבילכם

בנוסף, הלהיט הגדול שלהם נקרא "I Just Had Sex", שבו הם מספרים שיחסי מין הוא הדבר הכי טוב בחיים שקרה שלהם, כמובן בקליפ קורע, אז רק תנסו לנחש כמה מצחיקים הסרטונים הבאים שלהם.

אנדי סמברג, עקיבא שפר ויורמה טקונה ובשבילכם הם נקראים "Lonely Island", ידועים כמוזיקאים הכי מצחיקים שיש וסרטוניהם ידועים בכל העולם, אך החבורה התחילה בפחות ממה שהיא היום, היא התחילה את דרכה במערכונים בטלוויזיה.

החבורה התחילה את דרכה בתוכנית "Saturday Night Live", בהנחיית ג'ימי קימל ושם פרסמו ויצרו את הקליפים שלהם כמערכונים מצחיקים בתוכנית, אבל כמעט בלי לשים לב, הקליפים נעשו מוכרים יותר ויותר, ולאחר מכן כמו כל להיט נעשו פארודיות, קאברים, חיקויים, ואפילו גרסת כחול-לבן של השירים.

לאחר מכן הבינו שהם צריכים לקחת את העסק של המוזיקה ברצינות, ואת המילים בשיר קצת פחות. אז למרות שיכלו להסתכן בכישלון מוחלט החבורה הוציאה את האלבום הראשון שלה "Incredibad" (רע להפליא) שלמרות שמו, החבורה מאוד הצליחה ויצאו להם 3 אלבומים עד עכשיו, שהאחרון ביניהם היה בחודש יוני 2013.

השירים והקליפים הקורעים מצחוק סחפו עד עכשיו ביחד יותר ממיליארד צפיות, והמון מעריצים שעד היום מדקלמים את השירים. הלהיט שלהם "I Just Had Sex" בשיתוף עם הראפר המצליח Akon הגיע ליותר מ-200 מיליון צפיות.

זהירות! ברגע שתשמעו את השיר, הוא לא ייצא לכם מהראש.

תגובות