בחזית הוויראלית: הויינרית שירלי לוי פורחת.

בחזית הוויראלית: הויינרית שירלי לוי פורחת

תופעת הויין העולמית תופסת תאוצה ומגיעה לישראל. בני נוער רואים בתופעה כאמצעי פרסום והצלחה, ומנסים את מזלם ברשת. הבאנו לכם את סיפור ההצלחה של שירלי לוי, ויינרית ישראלית, שהצליחה לעשות מה שמלא אנשים מנסים

תופעת הויין העולמית תופסת תאוצה ומגיעה לישראל. בני נוער רואים בתופעה כאמצעי פרסום והצלחה, ומנסים את מזלם ברשת. הבאנו לכם את סיפור ההצלחה של הויינרית הישראלית המצליחה שטוענת כי התופעה שלה רק התחילה.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:
• האפליקציה שתהיה שם בשבילכם בזמן תאונה
• Galaxy Camera 2 כבר כאן. זה שווה בכלל?
• אז מה זה להיות הנדסאי צעיר? טור אורח ראשון

שירלי לוי, כוכבת הפייסבוק הישראלית אשר ברגע אחד הפכה מעוד תלמידת י"ב נוספת, לאחת הויינריות הגדולות, עם אלפי לייקים ועשרות אלפי עוקבים, מספרת על הצלחתה, שאיפותיה העתידיות והסיכוי שלה עם עפר שכטר בראיון אקסקלוסיבי לפרוגי!

 

"אני לא רואה את עצמי ככוכבת, אלא יותר ככוכבת נוער, נערים וחיילים מזהים אותי בכל מקום שאני הולכת. בכל מקום שאני נמצאת! אם מישהו מגיב לי ביקורת שלילית, אז המעריצים מגנים עלי, ובחיים לא חשבתי שמסרטון קטן, יהיו לי עשרות אלפי עוקבים!"

 

איך הרעיון להתחיל את כל העניין?
"הראו לי סרטוני ויין מחו"ל, ואמרתי שאני אנסה גם משהו. ופתאום אני רואה שזה תופס תאוצה ענקית. אני הייתי בחורה של 30 לייקים, ופתאום יש לי אלפים, וזה רק גדל!"

לאן את רוצה לקחת את זה בעתיד?
"אני מאוד אוהבת את הסרטונים, אבל אני רוצה להתקדם להיות סטנדאפיסטית ולעבוד מול קהל, אני יודעת לשחק ולדבר מול המון. ואני רואה שאני יכולה להתקדם מהתחום הזה קדימה"

חלק גדול מהסרטונים האחרונים שלך סובבים סביב עפר שכטר האגדי, עכשיו כשאת "מפורסמת", את רואה סיכוי?
"בטח שאני רואה סיכוי" מספרת לוי, היא מוסיפה "אני ועפר זה אהבה כבר מגיל 13, מאז שגיליתי את הסדרה "אניגמה" התמכרתי, לחשוב שאני כבר בת 18 ועדיין מעריצה. החלום שלי זה לפגוש אותו"

את מפחדת שהתופעה שלך תחלוף מהר באותה מידה שהיא התפתחה?
"אני חושבת שעם כמות כל כך גדולה של עוקבים וכמות כה גדולה של אנשים שמעריצים אותי ורק מחכים לסרטון חדש, זה רק ימשיך ויגדל. אני רק מלאת רעיונות לסרטונים, ומידי שבוע אני מעלה סרטון אחד לפחות. אני מוכרת כבר ברחבי הארץ, מנערים בני 11 עד גילאי ה-25 ומעבר. אפשר להגיד שהתופעה שלי בפייסבוק רק החלה!"

מפרסמת הסרטונים הצעירה, לוי, מסתכמת כתופעת רשת מעניינת מאוד. כמות לייקים מופרזת וכמות שיתופים לא מובטלת, מראה לנו שקיימת נקודה על המפה. אנשים שרואים את מעמדה ורוצים להיות כמוה.

WELL - מקור להשראה? אתם תחליטו!

תגובות