פייסבוק בעיצוב חדש לפיד. מרגש?.

פייסבוק בעיצוב חדש לפיד. מרגש?

לא עובר שבוע מבלי לשמוע על פייסבוק שמחוללת שינוי חשוב או לא ברשת החברתית. לא הספקנו ליהנות מהעיצוב שקיים לכולנו וכבר פייסבוק מוציאה אחד חדש. שווה את זה? כל הפרטים בכתבה

פייסבוק, אחת מהרשתות החברתיות החזקות הקיימות ברשת, מראה לנו שהיא תמיד נמצאת בראש. היא מוציאה עדכונים שונים לרשת החברתית ותמיד נמצאת בשינויים שמשפיעים על כולנו לטוב ולרע. הפעם: עיצוב חדש לגמרי.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

רק בשנה שעברה קיבלנו את העיצוב החדש שאנו משתמשים בו כרגע ורובנו אהבנו את מה שראינו. פייסבוק הודיעה לאחרונה שהיא משנה את העיצוב בפיד של המשתמשים והחל מאתמול בלילה (ה') הפרופילים יתחילו להשתנות בהתאם לעיצוב החדש.

העיצוב החדש כולל את העיצוב הישן שכולנו מכירים וגם את העיצוב שרובנו התנסו בשנה האחרונה. הפיד יהיה בנוי בצורה כך שבכל פוסט יהיה את שם הגולש עם תמונתו, את שעת הפרסום של הסטטוס ואת הפוסט עצמו שכולל כיתוב ותמונות. הפרסומות נשארות אותו הדבר ואת התמונות מגדילים.

והגיע הזמן לחידושים!

פייסבוק חשפה לנו בחופש הגדול שני שינויים. השינוי הראשון יקפיץ למעלה סיפורים שהמשתמש לא ראה אפילו שהיו קיימים או שפשוט לא שם לב אליהם. הרעיון של השינוי הוא שהתוסף ימצא את הפוסטים שזכו למספיק תגובות ולייקים מצד שאר הגולשים שהמשתמש לא ראה, והפוסט ישולב, בסדר כרונולוגי (מה שלא היה קודם לכך), עם הסיפורים האחרים. השינוי השני מדרג פוסטים מאנשים שזכו להרבה לייקים ותגובות במקום גבוה יותר בפיד מהמקום הנוכחי שלהם.

כמו בכל דבר, הנושא שנוי במחלוקת. מצד אחד יהיו את הטוענים שהעיצוב החדש עומד לשנות את השימוש בפייסבוק, שהשינוי יגרום לנוחות בשביל הגולשים, שיהיה יותר נחמד להשתמש בפייסבוק וזה ייראה יותר ויזואלי, ואילו מצד שני יהיו הטוענים כי העיצוב החדש הורס את הפשטות שקיימת בפייסבוק, שהניסיון הזה הוא ניסיון להרוס את מה שהגולשים אוהבים ועכשיו יהיה עליהם להתרגל לעיצוב חדש שלאו דווקא יהיה שווה את זה.

SO - מה דעתכם? ספרו לנו!

תגובות