מסוכן: יוטיובר העמיד נערים בשרב עם אתגר ללא שתיית מים. צילום מסך מיוטיוב

מסוכן: יוטיובר העמיד נערים בשרב עם אתגר ללא שתיית מים

היוטיובר עידן כרמלי, החליט לבצע 'אתגר יוטיוב' והעמיד בחום של 42 מעלות, קבוצה של נערים אותם שכנע לא לשתות מים בסרטון שהפך ויראלי. "כל מי שהיה מתחיל להרגיש שהוא קצת מסוחרר או קצת בבעיה מיד היה מפסיק את המשחק", טען כרמלי בתגובה

בזמן שרובנו נשמרנו מפני השרב הקטלני שתקף את הארץ בשבוע האחרון, כוכב הרשת עידן כרמלי החליט לנצל את מזג האוויר הקיצוני בכדי לצלם סרטון בו הוא הציע לחבורת נערים סכום כספי רב כל עוד הם יעמדו תחת השמש הקופחת ולא ישתו מים.

עוד בערוץ הדיגיטל של פרוגי:

בסרטון, שאורכו כרבע שעה, הוא מסביר שהחליט להעמיד למבחן את כוח הסבל של חבורת נערים שנענו לאתגר המשונה. לאורך הסרטון, הוא מעמיד שבעה בני נוער וילדים באזור חולי ללא כל צל ומולם שולחן מלא בקבוקי מים שהם לא יכולים לשתות כחלק מהאתגר שבסופו המנצח, זה שישבר אחרון, יזכה בסכום של 1,000 שקלים. במשך למעלה משעתיים עומדים הנערים בחום, מחכים שעמיתיהם לאתגר ישברו וישתו מים, זאת שעה שכרמלי עצמו מרשה לעצמו לשתות ואף לשבת ברכב הממוזג שלו. אחרי מספר שעות הוא מבחין כי אף אחד מהנערים לא נשבר ומחליט להושיב אותם באוטו כבוי ללא מזגן בתקווה שיכנעו לחום. התחרות בסופו של דבר הסתיימה ללא מנצח לאחר שאף אחד מהנערים לא נכנע והשמש התחילה לשקוע, בסיום הסרטון ציין כרמלי כי הוא מתכוון לבצע סרטון המשך לאתגר.

אתגר רשת בשיא השרב
אתגר רשת בשיא השרב © צילום מסך מהסרטון

את הסרטון העלה כרמלי לערוץ היוטיוב שלו ביום ראשון, מאז הוא כבר הפך ויראלי עם למעלה מ-150 אלף צפיות. הוא כבר הספיק לקבל לא מעט תגובות; "ואם אחד מהם היה חוטף מכת חום? מה אנשים לא יעשו בשביל לייקים". כתבה אחת הגולשות בעמוד הקהילה של הערוץ, עוד גולשת הוסיפה כי הנערים היו עלולים להתעלף ומדובר באתגר מסוכן. 

אומנם כרמלי הציג אזהרות בתחילת הסרטון ובמהלכו בהן הדגיש ששתיית מים היא דבר חשוב ואף הדגיש לא לנסות זאת בבית. עם זאת האתגר עדיין קרה והוא בהחלט מסוכן ועורר דאגות ותהיות על הרחקת לכת בעבור סרטון.

© צילום מסך מיוטיוב

מעידן כרמלי נמסר: "אלו משפחה שלי שעשינו יחד סרטון, ולפני הסרטון כמובן שהם שתו ארגזים של מים. כל מי שהיה מתחיל להרגיש שהוא קצת מסוחרר או קצת בבעיה מיד היה מפסיק את המשחק. שמתי אזהרות קשות בתחילת הסרטון ש לשתות מים זה חובה בחום גבוהה. באוטו הרותח הם היו זמן קצר ומיד הוצאתי אותם עם כתובית אזהרה בסרטון שזה מסוכן מידי ואני לא מוכן שדבר כזה יקרה. ממש לא אתגרתי את הצופים שלי לעשות גם משהו דומה לזה ונהפוך הוא! אמרתי להם כמה חשוב לשתות מים במצב כזה".

עדכון: במהלך היום הסיר כרמלי את הסרטון מהערוץ היוטיוב שלו.

 

 
תגובות