הסרטונים הויראליים: אשליות שמיעה וטמטום מוחלט. צילום: צילום מסך מהסרטון

הסרטונים הויראליים: אשליות שמיעה וטמטום מוחלט

פינה יומית בפרוגי, בה כל יום נציג את כמה סרטונים ויראליים, המצחיקים והמגניבים ביותר של אותו היום. והפעם? אשליות בעולם השמיעה וטמטום מוחלט. מה היה חם היום ברשת? כל הפרטים בכתבה

למרות שעבר החג, היום עובר, וכולנו עדיין בעיסוקים הבלתי נגמרים שלנו. הוא התחיל משיעורי בית ויכול להיגמר בחוג ריקוד, וכמעט ואין זמן להתעדכן בסרטונים חדשים. לכן, כתבנו סתיו סורוקר, מצא עבורכם את שני הסרטונים שיצחיקו אתכם, יעניינו אתכם או סתם שיגרמו לכם להישאר צמודים למסך בשביל להתחיל לכם את סוף השבוע כמו שצריך.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

סומכים על האוזניים שלכם?

הסרטון הראשון להיום הועלה ליוטיוב על ידי "AsapSCIENCE". הערוץ מסביר על דברים שתמיד תהיתם לגביהם, אך מעולם לא קיבלתם מענה, כמו למשל הסיבה לכך שאנו מפהקים, ולמה תינוקות כל כך חמודים בעינינו? הפעם, הוא מסביר על האשליות והתעתועים שבשמיעה, וכיצד הם נגרמים. רוצים לדעת למה? צפו בסרטון.

"אפס"

הסרטון השני להיום הועלה ליוטיוב על ידי Sugarzaza. הם צמד יוטיוברים שהתפרסם בזכות סדרת האינטרנט הידועה "אחמד וסלים", ובזכות הסרטונים מלאי הקללות המתוייגים עם השם "אפס". הפעם, הם העלו סרטון שונה – סרטון שבו נראה "אפס" משוחח עם בת זוגתו על כך שהיא לא הרגה את דמבלדור.

SO- מה דעתכם? איזה סרטון יותר טוב?

תגובות