יוצאים לסרט: הסרטים השווים של חודש פברואר. צילום: באדיבות פורום פילם

יוצאים לסרט: הסרטים השווים של חודש פברואר

שנת 2020 רק התחילה והחודשים כבר חולפים במהירות, יחד איתם מגיעים כל הסרטים השווים שחיכינו להם! מסרט מותח ומצמרר עם לוסי הייל ועד לסרט הלייב-אקשן של סוני, זה מה שמחכה לנו בחודש פברואר!

חורף, קיץ, סתיו, אביב, פברואר או יוני - הקולנוע הוא הבילוי שמתאים לכל זמן ולכל עונה בשנה, וגם בחודש פברואר יש לנו הרבה סרטים לצפות להם. צאו לסרט!

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

"ציפורי הטרף והארלי קווין המהממת" - 6.2

הסרט "ציפורי הטרף והארלי קווין המהממת" שוחרר לקולנוע ביום חמישי (ה-6 לפברואר). הסרט מספר את המשך סיפורה של הארלי קווין (מרגו רובי), אותה הכרנו בסרט "יחידת המתאבדים". לאחר שהיא והג'וקר נפרדו, הארלי קווין יוצאת בסרט לדרך חדשה עם עוד נשים חזקות שמחפשות עצמאות. ביחד הן מספקות לנו סרט הרפתקני ומיוחד. הקליקו כדי לקרוא מה חשבנו על הסרט.

 

"אי האשליות" - 13.2

החודש יוצא לאקרנים המותחן האימתי וההרפתקני בשם "אי האשליות", בכיכובה של לוסי הייל ("שקרניות קטנות", "מת או חובה"). הסרט מספר על אי מסתורי שעליו נמצא אתר נופש, בו בעל המלון מר רורק (מייקל פניה) מגשים את חלומותיהם של הנופשים באי. אבל כשהחלומות שלהם הופכים לסיוטים מצמררים, הם חייבים לפתור את העלומה שמסתתרת באי כדי לשרוד.

 

"יוצאים מן הכלל" - 13.2

ברונו ומאליק נלחמים כל יום כדי לתת לילדים מקום, כאשר הסביבה שלהם דוחקת אותם החוצה. ברונו מנהל בית ספר לילדים שנמצאים על הסקאלה האוטיסטית, ומאליק מנהל תוכנית שמטרתה להכשיר נערים בסיכון כדי לטפל בילדים האלו. למרות המאבק התמידי של ברונו ומאליק נגד הבירוקרטיה שמנסה לשבור אותם, הרשויות שלא מצליחות לחשוב על פתרונות מועילים בעצמן, והסביבה שצופה מהצד - הם נחושים להעניק לילדים האלו הזדמנות בעולם.

 

"להאיר את יוסי" - 19.2

סרט שמספר על חייו של יוסי בנאי, שנים לאחר מותו. הסרט מורכב מקטעים של סרטים, הצגות, תוכניות רדיו שהגיש, ומופעי בידור ושירה שלו. הסרט מלווה בקולו של יוסי, שנחשב כיום לאחד מגדולי הבמה הישראלית, זהו סרט שמהווה מעין יומן אישי לחייו מילדותו ועד מותו. את הסרט ביימו קובי פרג' ומוריס בן מיור.

 

"פרשת המים" - 20.2

דרמה שמבוססת על אירועיים אמיתיים. רוברט (מארק רפאלו) הוא עורך דין שסוף סוף זוכה להצלחה ומתמנה לשותף במשרד עורכי דין גדול. אבל כשאיכר פשוט מעיר הולדתו מבקש ממנו עזרה, הוא חושף סוד גדול מאוד. החקלאי טוען שחברת כימיקליים גדולה, מרעילה את המים באזור מגוריו, אבל אותה חברה היא הלקוחה הגדולה ביותר של רוברט. בעידוד של אשתו (אן הת'וואי) עורך הדין יוצא למסע מטורף כדי לחשוף את הצדק. 

 

"סוניק - הסרט" - 20.2

"סוניק - הסרט" הוא סרט לייב-אקשן שמבוסס על משחק הוידאו האהוב. כשסוניק מגיע לכדור הארץ שלנו, ישלו רק חוק אחד שעליו לקיים - לאיש אסור לדעת שהוא קיים. אבל במהרה אנשים מסביב מתחילים לחשוד, בעיקר בגלל הכוח המיוחד והמשונה שלו, שמושך הרבה תשומת לב. הוא מתגלה על ידי שוטר חביב ומצחיק בשם טום, ויחד הם יוצאים להרפתקה שהיא לא מהעולם הזה (במקרה זה סוניק הוא באמת לא מכדור הארץ).

 

"הילד" 2 - 20.2

סרט אימה מצמרר. כאשר משפחה עוברת לגור באחוזה עתיקה ומשונה, מוצא בנם ג'וד חבר חדש בשם ברהמס. בהמשך מתחילות להתרחש תופעות מוזרות ברחבי הבית, המשפחה מתחילה לפחד מברהס, ולהבין שהוא יותר מסוכן ממה שהם חשבו. עם קייטי הולמס וכריסטופר קונברי.

שימו לב: הסרט מומלץ לגילאי 14+

 

"קול קדומים" - 20.2

מבוסס על הספר האגדי באותו השם. באק הוא כלב שעבר הרבה, לאחר שנעקר מביתו המפנק בקליפורניה, מוצא את עצמו בקצה העולם. באק מתחזק ושורד בכוחות עצמו, ואז פוגש אדם שנהיה חברו הטוב ביותר. יחד הם יוצאים למסע מרגש ומקסים - "מעבר לכל המפות".

 

 

תגובות