מחלקים לכם כרטיסים זוגיים לסרט "מיוזיק". באדיבות פורום פילם

מחלקים לכם כרטיסים זוגיים לסרט "מיוזיק"

רוצים לזכות בכרטיס זוגי לאחד הסרטים הכי מרגשים על המסך? זה מה שעליכם לעשות! • כל הפרטים

בשיתוף עם פורום פילם

"מיוזיק", אחד הסרטים הכי מרגשים שיש מגיע סוף סוף לאקרנים בישראל (החל מה-19 באוגוסט) ויש לנו כרטיסים זוגיים לחלק לכם! מדובר בסרט דרמה מוזיקלי בבימויה של סיה ובכיכובן של מאדי זיגלר, קייט הדסון.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

'מיוזיק' עוסק בתופעה הקסומה בה מישהי שאינה יכולה לדבר מוצאת אנשים אשר מסוגלים להאזין דרך ליבם. הסיפור מתחיל מזוּ (הדסון) המנותקת ממשפחתה ובעלת רקע עשיר בהרס עצמי, המוצאת עצמה כסנדקית היחידה של מיוזיק (זיגלר), אחותה החורגת, לאחר מות סבתן. מיוזיק בעלת קשיי דיבור ונמצאת על הספקטרום האוטיסטי. כדי לסייע לנכדתה, סבתה יצרה עבורה באהבה רבה, סדר חיים יומיומי בשיתוף חבריה מהשכונה. זוּ, מחוסרת ניסיון בטיפול באחותה לעומת סבתה ומתקשה להסתגל לתפקידה החדש כמטפלת היחידה של מיוזיק.

© באדיבות פורום פילם
 

ארוחת הבוקר הראשונה שאכלו השתיים יחדיו הייתה רחוקה מלהיות שלווה, שכנם איבו (אודום ג'וניור), נפש עדינה ואדיבה, שומע את המאורע ומפתיע את זוּ לא רק ברחמנותו אבל גם בהבנתו היתרה במיוזיק. סיפור חייו אשר יתגלה אט אט יהפוך אותו לאדם עליו זוּ יכולה להישען עליו וללמוד ממנו. 'מיוזיק' משלב סיפור נוגע ללב על כוחה של האהבה בשילוב קטעים מוזיקליים סוחפים, אשר מספקים הצצה אל חייהן של הדמויות.

רוצים לזכות? הכנסו לפוסט הפעילות באינסטגרם שלנו, ספרו לנו בתגובות איך מוזיקה עזרה לכם בחיי היומיום ואולי תזכו בכרטיס זוגי!

בכפוף לתקנון הפעילות - לחצו כאן

תגיות
תגובות