לפני כולם: הטריילר הראשון של סדרת הנוער "אילת". צילום: אוהד רומנו, באדיבות יחסי ציבור

לפני כולם: הטריילר הראשון של סדרת הנוער "אילת"

סדרת הנוער החדשה והמסקרנת מגיעה למסך בעוד כשבועיים ולנו יש הצצה ראשונה לטירוף החדש מבית היוצר של "גאליס". צפו

אהבתם את "גאליס"? כנראה שתאהבו גם את "אילת", הסדרה החדשה של יוצרי הלהיט הקודם. מדובר בדרמת נוער של HOT VOD Young מבית ערוץ הילדים ובהפקת "דורי מדיה דרסט" ובכיכובם של עומר חזן, קים אור אזולאי וניב סולטן. לנו יש הצצה ראשונה לסדרה לפני כולם!

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

באדיבות HOT VOD young
 

הסדרה עוקבת אחרי חבורת בני נוער בעיר החופש הדרומית: עומרי (עומר חזן), מגיע למלון כדי להשתתף בתחרות סנוקר שהפרס בה הוא 100,000₪ כדי לסייע לאמא שלו. כיוון שהתחרות מיועדת לבני 18 ומעלה, עומרי בן ה-16 מגיע עם תעודת זהות מזויפת, אותה מאבד מיד עם הגעתו למלון והחיפוש אחריה מפגיש אותו עם האחיות תום (ניב סולטן) וקרני (מיקה צור) - מפגש שמוביל למשולש אהבה.

קרני היא היחידה בארץ הסובלת ממחלה נדירה של רגישות לכל סוג של קרינה ולכן היא נאלצת להתגורר עם משפחתה בבידוד מוחלט במעלה הרי אילת, ב"שטח ההפקר" שסמוך לגבול עם מצרים. השטח בו קרני מתגוררת מוגדר כאזור סטרילי מיוחד - הוא נטול חשמל וקרינה ואפילו השטח האווירי שלו אסור לטיסה. משפחתה של קרני תעשה הכל כדי לעזור לה להירפא מהמחלה, אבל גורמים אחרים מעוניינים לשמור על האזור מבודד כדי להמשיך בפעילות בלתי חוקית, ומסכלים את סיכוייה להחלים.

לוגו הסדרה
לוגו הסדרה © באדיבות HOT VOD young

תום עובדת במלון יחד עם נתי (לידור אדרי) ועדן (יונתן רוזובסקי), שני חבריה הטובים שעובדים כחדרנים תחת ניהולה של רווית (שני קליין, "מטומטמת") ומתאהבים זה בזה. נועה (קים אזולאי), בתו של בעל המלון (זוהר שטראוס), היא אושיית רשת שמשיקה מותג משקפי שמש אך מוצאת עצמה מעורבת בתקרית גזענית עם משקיע אפרו-אמריקאי. כדי לתקן את הרושם ולהבהיר לו שהיא לא גזענית, היא מחליטה להשיג לעצמה חבר אתיופי (עדן) ולזרוק אותו ברגע שתקבל את הכסף. בדרך היא מפרידה בין עדן ונתי.

למלון מגיעים גם צחי (נוה צור) וניסן (יואב רוטמן), שני חברים שיוצאים לחופשה במטרה לעזור לניסן לצלוח את הנשיקה הראשונה. ניסן, נער חסר ביטחון שתמיד מתאהב בבלתי מושגות, פוגש את עפרי (מעיין אור), ילדה יפה שנמאס לה מכל הילדים המגניבים החלולים ומחפשת מישהו רגיש בעל אופי אמיתי. כל אחד מהם עובר מסע מטלטל להבין מי הוא באמת - במקום הכי דרומי במדינה.

עוד משתתפים: אור אדרי ("תאג"ד"), הילה סעדה, חנן סביון, דוד בוארון, איתי שגב ונוספים.

הסדרה תעלה ב-12 באוגוסט ב-HOT VOD young

תגובות