הישרדות: הוא לא רק חזק, הוא גם חביב. מתוך הישרדות, רשת 13

הישרדות: הוא לא רק חזק, הוא גם חביב

בעוד שליטל וקוז'י רבים ומראים צדדים פחות טובים שלהם, עידן חביב שוב מוכיח שהוא לא רק נחמדף, אלא גם חזק מאוד וחכם. ואילנה? אוח, אילנה חכמה ואסטרטגית מעולה אבל גם טרחנית ונודניקית ואת זה אף אחד לא אוהב

אומרים שאיזהו החכם הכובש את יצרו - ו"הישרדות" היא דוגמא מעולה לכך. נדמה כאילו העונה, ההפקה ליהקה את כל המתמודדים עם הפתיל הכי קצר. עכשיו, מי כמוכם יודים שגם אני צפרדע עצבנית שמעוניינת להגיד את כל מה שבא לי במיוחד בשעת כעס. אבל, ויש אבל גדול - יש הבדל בין להביע דעה ולעמוד על שלך לבין להעליב ולהשפיל אדם אחר. עכשיו, תראו - אני לא אכנס לפרטי פרטים בכל הנוגע לריב של ליטל וקוז'י ובעיקר בגלל שחצי מהדברים שהם אמרו אחד לשנייה לא הבנתי כי הם צונזרו על ידי 'ביפים'. למטח קללות, האשמות והעלבות אין מקום - לא בחיים האמתיים, לא בטלוויזיה וגם לא על אי שומם.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

אבל, מה שיפה בליטל ועידו (בניגוד למתמודדים אחרים) זה שהם גם נרגעים. שניהם הבינו שהם חצו גבולות, התביישו בכך, התנצלו וגם הזכירו לכולנו שלא כך צריך להתנהג. ואת זה אני מעריכה יותר מכל. טעויות כולנו עושים, להתפרץ ולצעוק זה משהו שיכול לקרות לכל אחד ובטח לאלו העייפים והרעבים. אבל לעצור ולהתנצל - זה לא כל אחד עושה וחבל. אז נכון, השניים לא באמת השלימו ולא הפכו לחברים הכי טובים אבל ידעו והבינו שהם עברו את הגבול.

© מתוך הישרדות, רשת 13

אחרי הריב סוחט האנרגיות הזה, יצא כל שבט "קפרה" למשימת חסינות אישית. ליטל כל כך ניסתה להיאחז בחבל, שכן היא יודעת שחייה במשחק תלויים משימה הזאת ורק אם יקרה נס היא תשרוד את מועצת השבט הבאה. אבל כמובן שמה שהיה יותר מעניין בכל המשימה הזאת היה לראות את הדינמיקה בין עידן החביב לבין ירדן "אל תגידו שאני לא אנצח זה רק מדליק אותי יותר" ג'רבי. בעוד שירדן נחושה, מרוכזת ונושמת דרך הכאב שלה (או "רק דרך של הגוף להיפטר מחולשות") ועל הדרך גם מצליחה לזרוק רמזים (טוב, זה כבר לא רמזים) לעידן, המתמודד החביב (ראיתם איזה משחק מילים נהדר?) מתבלבל בקלות ומאבד שיווי משקל כששואלים אותו על חיי האהבה שלו. אז נכון עידן הוא גבר שרמנטי, חביב וגם חזק אבל כנראה שעינייני אהבה הם נקודת החולשה שלו ועדיין לא ברור אם זה כי הוא מחבב את ירדן עד מאוד או אולי דווקא מנסה לרמוז לה בעדינות שאין מצב. 

© מתוך הישרדות, רשת 13

בכל אופן עידן הוכיח שוב שהוא בהחלט לא רק חביב, אלא הוא גם חזק ואז היה נדמה שהוא גם אסטרטג לא קטן (עם ניווטים ומניפולציות נהדרות של אילנה, שסוף סוף עשתה מהלך שאהבתי לראות). ההבנה שניקול לא טובה ומאיימת על חברי הברית שלו - היא נכונה על פניו ויהיה חכם מצידו לנצל את הקול של אילנה ולהדיח אותה בעזרת חבריו לברית. מה שלא חכם זה - להודיע לניקול שהיא על הגריל. לא עושים דברים כאלו, לא למדתם מישראל שדברים צריכים להיעשות בשו-שו אחרת אתה תהיה בצרות צרורות? 

ומילה לסיום: אילנה, אילנה, אילנה. הבנו - את מלכת הביקתה, את שולטת, את עצבנית ואת מתה לנקום. רק כמה חבל שישראל עבר לשבט השני ועכשיו את לא באמת יכולה להדיח אותו. אחחח, איך הוא חמק לך מבין האצבעות. אולי זה הזמן לשחרר את הטינה, הכעס, האגו והניג'וסים על הכיסא הקטן? די, שחררי - מספיק להיות מעצבנת. אף אחד לא אוהב טרחנים 

© מתוך הישרדות, רשת 13
תגיות
תגובות