מעפיל לסדרה חדשה: מיכאל גבעתי מצטרף ל"זיגי". מתוך פלמח, טין ניק

מעפיל לסדרה חדשה: מיכאל גבעתי מצטרף ל"זיגי"

השחקן וכוכב הנוער, מיכאל גבעתי, מוסיף עוד הישג לרזומה ומצטרף לקאסט של סדרת הנוער "זיגי"

רק היום (א'), מיכאל גבעתי נפרד מהעונה הראשונה של "פלמח" בכיכובו, וכבר התייצב לצילומי סדרת נוער נוספת בה יככב.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

גבעתי, בן ה-23, מצטרף לקאסט סדרת הנוער "זיגי" לצידם של השותף מ"פלמח" - עומר חזן, אלין כהן, אליהו שאקי, קווין רובין, שירלי לוי, אנה זק, טל מוסרי, עדן מאירי, שיר זוארץ ורבים נוספים. השחקן החל הבוקר את צילומיו לסדרה יחד עם שאר הקאסט.

את מיכאל הכרתם לראשונה בחצי השני של "החממה 3", משם המשיך לסדרות "כיפת ברזל", "אבא משתדל", "דאנסטורי", "מלכות", "פלמח" והרשימה עוד ארוכה, כמו כן צילם סרט ילדים לצד שירן סנדל ומיכל הקטנה שעתיד לעלות לאקרנים בהמשך השנה.

© צילום מתוך אינסטגרם @michaelgivati

זיגי, שככל הנראה תעלה קצת אחרי החגים בערוץ טין ניק ב-HOT, ותעקוב אחר דורי ארזי (אותו יגלם שחקן חדש בשם אמיתי הרמן), נער בן 16, אשר נולד עם מחלת עור שגורמת לכל מי שרואה אותו להיבהל במקרה הטוב וללעוג ולהציק לו במקרה הרע. כשמשפחתו עוברת לישוב חדש, הוא ואחותו התאומה תמוז נאבקים על מקומם בחברה החדשה. בעוד שתמוז מצליחה למצוא בקלות חברים חדשים ולהשתלב במופע הגדול, דורי, שגם הוא חולם על קריירה מוזיקלית, נאלץ להסתיר את פניו אפילו כשהוא יוצא מהבית לאכול המבורגר. לאט לאט הוא מצליח למצוא את החבורה שלו ואפילו אהבה ראשונה וביחד הם ממציאים את "זיגי" - כוכב מוזיקה המסתתר מאחורי מסיכה מסתורית וכובש את עולם המוזיקה. כמה זמן יצליח להסתיר את זהותו האמיתית? האם מעריציו יקבלו אותו גם כשיגלו איך הוא נראה באמת? סיפור על אומץ, על להיות שונה ועל המחיר של הגשמת החלומות.

קאסט הסדרה
קאסט הסדרה © אור גפן
תגובות