משולשי האהבה הזכורים ביותר מהסדרות. מתוך החממה | באדיבות yes

משולשי האהבה הזכורים ביותר מהסדרות

מ"יומני הערפד" ועד "השיר שלנו", משולשים רומנטיים הם דבר די נפוץ בסדרות טלוויזיה בעיקר כי הם נורא מעניינים וכיף לצפות בהם! לכבוד "טו באב שיחול הערב - אספנו בשבילכם כמה מהם!

בסדרות טלוויזיה רבות אנו נתקלים בכל מיני משולשים רומנטיים, כי מה לעשות שאהבה זה לא דבר כזה פשוט... לכבוד חג האהבה, ט"ו באב, שיחל ממש הערב - אספנו בשבילכם כמה משולשים רומנטיים זכורים במיוחד בסדרות האהובות!

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

דיימון, אלנה וסטפן - יומני הערפד

בין המשולשים האייקונים והיותר זכורים שקיימים בסדרות ובכלל.  הכל התחיל כשאלנה גילברט עברה עם אחיה לעיירה מיסטיק פולס פולס, היא פגשה בצמד אחים חתיכים ובדיעבד התברר לה שהם ערפדים בשם סטפן ודיימון. מאותו הרגע מתפתח שם משולש רומנטי בגלל שאלנה זהה כמעט לחלוטין לאקסית המשותפת שחולקים האחים!

© צילום מסך מהסדרה

יפתח, אלה לי ודניאל - החממה

אם מדברים על משולשים רומנטיים אי אפשר שלא להזכיר את ה-משולש הרומנטי הזכור של שלושת הדמויות הללו. אלה לי הצטרפה לחממה ובמהרה היא ויפתח החלו להתקרב, אך לאחר כמה זמן ובעקבות חקירה משותפת, גם היא ודניאל התקרבו ומפה לשם בסוף העונה הראשונה אלה לי מצאה עצמה בסיטואציה בה גם יפתח וגם דניאל מתוודים על אהבתם בפניה, אחד אחרי השני. היא לא יודעת מה לעשות וכך במשך העונות היא הייתה פעם עם יפתח ופעם עם עם דניאל - עד אשר בחרה בו סופית.

© צילום מסך מהסדרה, ניק ב-yes

ארז, מאיה ואודי - גאליס

בתחילת העונה הרביעית של "גאליס", אנו מתוודעים לאודי וארז, צמד החברים הכי טובים מצוות טורינו שנדמה ששום דבר לא יכול להפריד ביניהם... עד שכמה פרקים לאחר מכן מופיעה מאיה והמצב משתנה מכיוון ששניהם מתאהבים בה וכך מתחיל לו משולש רומנטי מעניין במיוחד שמלווה אותנו לאורך עונות ארבע וחמש של הסדרה. מאיה מתלבטת בין שניהם ולפעמים היא עם אודי ולפעמים עם ארז - אך זה בגלל שארז "קצת" דאג לכוון אותה לטובתו.

 

נועה, זוהר ונינט - השיר שלנו

עוד משולש רומנטי ואייקוני על המסך הוא ללא ספק מ"השיר שלנו". כשהתלמידה החדשה נינט הגיעה לאקדמיה למוזיקה של ירדנה טמיר, היא פוגשת את זוהר ובמהרה הם מתאהבים וכמעט הופכים לזוג (זוגיות שגם הייתה מחוץ למסך כשרן ונינט הפכו לזוג במציאות), אך בדיוק כשהכל היה נראה ורוד - נועה שחר נכנסה ביניהם, גרמה לנינט להבין שיש בכלל קטע בינה לבין זוהר להט וסיבכה את העניינים בין השניים שמתאחדים רק לקראת סוף העונה...

© באדיבות yes
 

ברני, רובין וטד - איך פגשתי את אמא

מי מכם שראה את הסדרה "איך פגשתי את אמא", בוודאי התוודע למשולש הרומנטי המדובר. הכל התחיל כשטד וברני (שבדומה לאודי וארז היו החברים הכי טובים) פגשו את רובין במקרה בבר. בתחילה לא היה מדובר בקשר רומנטי בין רובין לברני, אך בין טד לרובין נוצר חיבור מידי שהוביל לזוגיות. הרומן הסתיים בסופו של דבר כשרובין וברני החלו להתעניין אחד בשנייה והפכו לזוג בעצמם, למורת רוחו של טד. אך גם זוגיות זו לא הייתה סוף הסיפור ולאורך תשע עונות הסדרה רובין תיזזה בין שניהם עד שבסוף בחרה ולא נגיד במי...

 

קרני, תום ועומרי - אילת

כרומנטיקה ומשפחה מתחברים - זה עלול להיות מתכון לצרות. תשאלו את תום שהיססה להגיד לעומרי את אשר על ליבה וכמעט אחותה הגדולה, קרני, הצליחה לקחת לה את הבחור שהיא רצתה, הלוא הוא עומרי אטיאס. עומרי בכלל לא רצה את קרני ופעל בכלל מסיבותיו - אך גם הסיפור הזה נגמר בזוגיות האולטימטיבית.

 

אלה, ליאו ועומר - חצויה

חייה של אלה היו נורמליים והבחור שכבש את ליבה היה עומר, תלמיד קצת מוזר אבל אנושי. אך הכל מתהפך כאשר הערפד ליאו נכנס אל חייה ומבשר לה שהיא חצויה - חצי ערפדית וחצי בת אנוש. הוא מדריך אותה בעולמה החדש והשניים מתאהבים, למורת רוחו של עומר שעדיין מנסה להשיב אותו אליה. ממש אדוארד, בלה וג'ייקוב של עולם הסדרות.

 

איתן, אגם ווויקי - שכונה

בעונה הראשונה של "שכונה" כולנו ייחלנו לראות זוגיות פורחת ומאושרת בין איתן, הבחור החדש בסביבה, לבין וויקי - הבת הבכורה של משפחת בן דוד. אבל, אגם שיינפלד (אז הביצ'ית של הסדרה) הייתה מאוהבת קשות באיתן שהיה גר אצלה ונותנת את כל כולה כדי שלא יפזול אל השכונה ויחל את הזוגיות עם וויקי. גם כאן, זה לא בדיוק עזר.

 

בטי, ורוניקה וארצ'י - רייברדיל

אי שם בתחילת הסדרה, בטי סיפרה לורוניקה שהיא אוהבת את ארצ'י ושהוא מצא חן בעיניה. ארצ'י לא הרגיש ככה כלפי בטי, כי הם היו חברים טובים וכשורניקה הגיעה לבית הספר ארצי נדלק עליה והם אלו שהתנשקו והחלו להיות זוג. בטי גילתה על העניין ורבה עם חברתה הטובה. אבל הכל לטובה - אחר כך בטי הבינה שבכלל ג'אגהד הוא האחד שלה!

© KATIE YU/netflix

עמוס, נועה ויאיר - להיות איתה

הזוג שעבר תלאות רבים, מתמודד בעונה השנייה עם סיטואציה לא נעימה בכלל. באמצע הזוגיות הפורחת והיציבה מגיח איתן, חבר עבר של נועה ומתחיל לפתות אותה. התרגיל מצליח לו והיא ועמוס נפרדים. אך גם הזוג הזה חוזר ובגדול כאשר נועה מגלה את האמת על יאיר.

 
תגובות