השורד האחרון: אסי בוזגלו הוא הזוכה של "הישרדות VIP". אור דנון, באדיבות רשת 13

השורד האחרון: אסי בוזגלו הוא הזוכה של "הישרדות VIP"

בתום עונה ארוכה במיוחד, הוכרז סוף סוף על הזוכה הגדול של "הישרדות VIP" - אסי בוזגלו שקטף גם את פרס חביב הקהל

עונה מותחת וארוכה במיוחד של "הישרדות VIP" הסתיימה הערב (א'). מדובר באחת העונות המוצלחות ביותר של הפורמט בגרסתו הישראלית ואיתה גם זוכה שעשה לא מעט אסטרטגיות ובלאגן במהלך העונה - אסי בוזגלו.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

עבור בוזגלו מדובר בפרס כפול, שכן רק אמש (מוצ"ש), בחלקו הראשון של הגמר, זכה בתואר "השורד האהוב" - אותו בחרו הצופים בבית, על התואר הזה הרוויח רכב חדש, בנוסף למיליון אותו הרוויח היום.

© אור דנון, באדיבות רשת 13

בוזגלו גבר על שורדים אחרים שהעפילו לגמר: בן הברית ישראל אוגלבו, עידן חביב וירדן ג'רבי. אסי נחשב לאחד מהשורדים הבולטים העונה אשר אחראי לשלל רגעים מלאי אסטרטגיה.

© אור דנון, באדיבות רשת 13

לאחר כי בהפקת התכנית עלה החשד כי נעשתה הפרה של חוקי הפורמט בהצבעת המושבעים, הוחלט לא לחשוף את תהליך ההצבעה אשר נעשה במועצת השבט שצולמה על האי ולפסול את הקול החשוד ליתר ביטחון. לאחר ספירת הקולות (לא כולל הקול הנפסל, כאמור), התוצאה הייתה תיקו בין אסי וישראל - כאשר כל אחד מהם קיבל שני קולות, בעוד ירדן ועידן קיבלו, כל אחד, קול אחד. בעקבות התיקו, נערכה הצבעה חוזרת של המושבעים על הבמה בשידור חי והפעם כשעידן וירדן הם חלק מהמושבעים) ובסיומה הוכרז על אסי "השייח'" בוזגלו כמנצח הגדול והשורד האחרון של העונה, עם חמישה קולות.

השורד האחרון
השורד האחרון © אור דנון
תגובות