מלחמת הליהוקים: קשת ורשת חושפות את השופטים החדשים!. רפי דלויה,  Ray Burmiston

מלחמת הליהוקים: קשת ורשת חושפות את השופטים החדשים!

הערב (ד') חשפו ב"קשת" וב"רשת" את ליהוקי השופטים החדשים לשנת 2021, ופייר, לא ראינו את זה מגיע!

בשיא מלחמת הרייטינג בין קשת 12 ורשת 13, חשפן הערב ב"קשת" את הליהוק החדש והמרענן שלה לפאנל השופטים של "הכוכב הבא" - נינט טייב, זוכת העונה הראשונה של "כוכב נולד", אשר מצטרפת לפאנל השופטים הנוצץ. טייב תשב לצד יריבתה מאותו גמר היסטורי, שירי מימון ועם שאר השופטים: קרן פלס, סטטיק ובן אל תבורי, אסף אמדורסקי ואיתי לוי. הידיעה זכתה בתוך דקות ספורות לעשרות אלפי שיתופים, ומצדם של "רשת", לא נותרו אדישים וכארבעים דקות אחר פרסום הצטרפותה של טייב, פרסמו גם הם את הליהוק החדש ל"אקס פקטור" שמתקמבקת אחרי שלוש שנים. סיימון קאוול, שופט הריאליטי האגדי והמפורסם בעולם ויוצר הפורמט עצמו, יגיע לישראל לשפוט בעונה הרביעית, לצד שופטים מקומיים.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

מדובר בליהוק מטורף עבור "רשת" - זוהי הפעם הראשונה שסיימון קאוול ישפוט במדינה שאינה ארצות הברית או אנגליה. סיימון קאוול נחשב לאחד האנשים המשפיעים ביותר בתעשיית הבידור הבינלאומית. הכוכב והשופט הבינלאומי הוא היוצר של כמה מהפורמטים הטלוויזיוניים המצליחים בעולם, ביניהם "גוט טאלנט" המחזיקה בשיאי גינס, וכאמור "אקס פקטור". כידוע, קאוול אחראי על גילויים של כמה מהכישרונות המוסיקאליים הבולטים ביותר שנראו בשנים האחרונות, ביניהם להקת "1D", קמילה קביו, להקת "ליטל מיקס", "פיפת' הרמוני", אולי מארס ונוספים.

עדיין בהלם!
עדיין בהלם! © Simon Cowell by Ray Burmiston

מרשת 13 נמסר : "לראשונה סיימון קאוול מגיע לשפוט מחוץ לארה״ב ובריטניה, זהו הישג אדיר לטלוויזיה בישראל. קאוול הוא אחד מאושיות המוזיקה הגדולות והמשפיעות בעולם והשתתפותו כשופט בפורמט הישראלי נותנת הזדמנות לחשיפה בינלאומית לזמרים וזמרות מהארץ. בימים אלה מתחילים ברשת לעבוד על העונה החדשה של אקס פקטור ישראל ולצידו של סיימון קאוול ישבו שופטים ישראלים אשר הוא יהיה שותף לבחירתם".

© יוטיוב

סיימון קאוול מסר, "במהלך השנים מצאנו כישרונות מדהימים בכל העולם עם הפורמט האקס פקטור. אני כבר לא יכול לחכות לראות מה יש לישראלים להציע".

תגובות