השחקנים הישראלים שיכולים להפוך לכוכבים בחו"ל. אינסטגרם, רפי דלויה

השחקנים הישראלים שיכולים להפוך לכוכבים בחו"ל

בשנים האחרונות יותר ויותר שחקנים ישראלים הופכים לכוכבים עסוקים בסדרות ובסרטים מעבר לים • קבלו את ההמלצות שלנו לכוכבים שיכולים לעשות זאת בגדול!

בין אם זו גל גדות, אלונה טל, ליאור רז או ניב סולטן, מארק איווניר, עידו מוסרי או איילת זורר. רשימת החשנקים הישראלים המככבים בהליווד הולכת וגדלה, וכדי לעשות להם חיים קלים מעבר לים, ריכזנו עבורם כמה שמות של כוכבים נוספים שיכולים להצליח בגדול ולהפוך לסופר סטארים בינלאומיים בעולם המשחק.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:


עלא דקה

חלקכם מזהים אותו כבאשאר הצעיר מ"פאודה", גלעד הסוכן מ"המדרשה" או ח'ליל המתלמד מ"פמת"א". בשנים ספורות עלא דקה הספיק לככב בכל סדרת איכות אפשרית ולקבע את מעמדו כשחקן אופי מוכשר ביותר. חותמת נוספת לכך, היא שבשנת 2017 היה מועמד לפרס אופיר כשחקן המשנה הטוב ביותר על הסרט "הבן דוד". זה לא משנה אם הוא משחק בן לפעיל טרור, חייל בגולני, סוכן מוסד או תל אביבי מפוזר, בכל הפקה דקה מצליח לרגש את הקהל עד דמעות. ואנחנו בטוחים שזה רק עניין של זמן עד שיגיע ללב הצופים הבינלאומי.

 


מגי אזרזר

את מגי אזרזר אין צורך להציג, הרי שהיא אחת מהשחקניות הכי עסוקות בישראל. עומדים מאחוריה אינספור פרויקטים ורזומה תפקידים מגוון. נכון שחלק מהקסם של אזרזר טמון בישראליות שלה ובחיבור האוטומטי לקהל הצופים שגם מזדהה איתה בקלות, אך הכריזמה בלתי מתפשרת שלה גורמת לנו לתהות כל פעם מחדש איך היא עוד לא התפוצצה על המסך הבינלאומי?

 

עומר חזן

הידעתם שאי שם בשנת 2017 חזן הצעיר התמודד לתפקיד "אלאדין" בגרסת הלייב אקשן? אמנם הוא לא התקבל לסרט, אבל תפקיד הנסיך הישראלי לגמרי תפור עליו. בגיל 20 בלבד הוא מתחזק קריירת משחק בת תשע שנים, פרסים רבים על תפקידי המשחק (רובם בזכיות רציפות ב"נבחרי פרוגי") ומאחוריו תפקידים ראשיים בסדרות מצליחות כמו "אילת", "אחותי קפצה כיתה" ו"פלמ"ח" עם שני תפקידים מתוכננים גם בעולם המבוגרים. אין ספק שלחזן יש את מלוא הפוטנציאל להיות נסיך בינלאומי, ואנו רק מחכים לתפקיד שיממש את הפוטנציאל הזה.

© gettyimges.IL\Joshua Sammer

אגם רודברג

הסדרה "חזרות" של כאן 11 בכיכובה של רודברג, הקנתה לה תו איכות טלוויזיוני שעליו כל שחקנית חולמת. עד כה רודברג היתה מזוהה בעיקר כשחקנית דרמות יומיות, מה שגרם למבקרים להיות עם אצבע קלה על ביקורת כלפיה, אבל סוף סוף היא קיבלה תפקיד שיכל להביא לידי ביטוי את וירטואוזיות המשחק המרשימה שלה (אחרי כמה שנים של ניסיון אמיתי בתיאטרון). יחד עם מראה הנעורים הניצחי שלה, אנחנו בטוחים שאם לא הוליווד תמיד יהיה לה את ברודווי.

© רפי דלויה


מאור שוויצר

מאור שוויצר הספיק לעשות הכל מהכל: הוא החל את הקריירה בסדרות נוער מצליחות כמו "חצויה" ו"גאליס". משם עבר לדרמה האפלה "אופוריה" ומשם - פשוט לא הפסיק לככב. הוא שבר קופות עם הסרט "איביזה", כיכב בדרמה היומית "פול מון" ורק לפני רגע כבש את המסך כמלאכי הפנתר השחור ב"שעת נעילה" שנחלה הצלחה מסחררת. אפילו את בת זוגו בשלוש שנים האחרונות, ניב סולטן, הכיר בזכות התפקיד הראשי בדרמה הרומנטית "יש לה את זה". נראה שכל תפקיד ששוויצר עושה הופך זהב. אחרי כל כך הרבה תחנות שונות ומגוונות בקריירה שלו, טבעי שהתחנה הבאה של שוויצר תהיה הוליווד.


הילה סעדה

השנה היא תחזור לחיינו כוונסה בעונה השלישית של "להיות איתה" ובתפקיד מרכזי בדרמה של yes שתעלה בהמשך השנה ("מלכת היופי של ירושלים"), אבל עד אז חשוב להזכיר שהילה סעדה היא שחקנית שאי אפשר להישאר אדישים אליה. בכל פרויקט בו מככבת, הדמות שלה היא תמיד הראשונה לגנוב את ההצגה. אף על פי שסעדה כן זכתה ברימייק הוליוודי לדמותה וונסה בסדרה האמריקאית "היפה והאופה" (שמבוססת על "להיות איתה"). אך אין זה כלל מתקרב לקרסוליה של ונסה ה"מקורית" - בקיצור, מוכנים לתת גם לכם ליהנות מיכולותיה האדירות של הילה!

© אור גפן
תגובות