בצורה חוקית: כך תוכלו לצפות בתכנים ישראלים בחו"ל. באדיבות screen il

בצורה חוקית: כך תוכלו לצפות בתכנים ישראלים בחו"ל

איש הקולנוע והעסקים משה אדרי משיק את שירות הסטרימינג Screen iL שיציע לישראלים שחיים בחו״ל גישה חוקית ומתקדמת לערוצי התוכן מקומיים

השירות החדש מציע לישראלים בעולם אלטרנטיבה חוקית מתקדמת לשירותי צפייה פיראטיים ועברייניים במסווה חוקי, המסכנים את המשתמשים ללא ידיעתם שהוצאו נגדם צווים מטעם גופי אכיפה בינלאומיים ובתי משפט.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

שירות Screen iL מציע חווית סטרימינג מתקדמת לערוצים הישראלים כולל ערוצי קשת 12, רשת 13, ערוץ הילדים, ערוץ הקולנוע הישראלי, וערוצי אוכל מוזיקה וחדשות מקומיים נוספים לצד שירות Catch-Up המאפשר לחזור ולצפות בכל התכניות ששודרו בשבעת הימים האחרונים בלחיצת כפתור.

לצד הערוצים, מציע השירות גם ספריית VOD ענקית של למעלה מ-2,500 סרטים סדרות ותוכניות כולל כל קטלוג הקולנוע הישראלי, מסרטי הקאלט, הסרטים הפופולריים לאורך כל התקופות ועד הקולנוע העכשווי.

להורים המגדלים את ילדיהם הישראלים בחו״ל, השירות מציע את: ערוץ הילדים, ערוץ כוכבי הילדים וקטלוג VOD של אלפי כותרים של כוכבי הילדים וסדרות הילדים והנוער מבית ערוץ הילדים ו-ZOOM המופקות בישראל, קלטות חגי ומועדי ישראל, פסטיגל וסדרות הנוער. על פי החברה, בכל רגע נתון קיימים ב Screen iL כ-5,000 תכנים הניתנים לצפייה הכוללים תכני VOD ותכניות נדחות.

© באדיבות screen il

עלות השירות - 19.99 דולר לחודש. המחיר כולל צפייה בכל התכנים, גישה לאפליקציה המתאימה כמעט לכל טלוויזיה חכמה, Apple TV, סטרימרים ומכשירים ניידים והוא זמין לשלושה משתמשים לצפייה בו זמנית. שימו לב - השירות חסום לצפייה בארץ וזמין רק מחוצה לה.

השירות החדש נבנה עבור Screen iL על ידי חברת SeaChange International, Inc International (NASDAQ: SEAC), ספקית מובילה של פלטפורמות סטרימינג המשמשות את מפעילי המדיה ובעלי התוכן ברחבי העולם.

© באדיבות screen il

לדברי משה אדרי, מייסד שותף ויו״ר דירקטוריון החברה: "אנו נרגשים להשיק היום את חווית הצפייה שתביא את בשורת התוכן הישראלי אל סלון ביתם של מיליוני ישראלים ברחבי העולם באופן חוקי. נכון להיום, לא קיים שירות דומה המציע באופן חוקי לכמיליון וחצי ישראלים המתגוררים מעבר לים להנות מתכנים ישראלים, הן בצפייה ישירה והן בשירותי VOD".

מדברי בן ברנר, מייסד-שותף ומנכ״לScreen iL : "לכל ישראלי החי בחו״ל קיים הצורך לפתוח טלוויזיה ולצפות בערוצים ובתכנים באופן פשוט ׳כמו בארץ׳; בלי לחפש תכנים, בלי לעבור שירותים ובלי להסתבך עם טכנולוגיה - פשוט לראות טלוויזיה באופן חוקי ונוח. Screen iL הוא שירות סטרימינג חדש וראשון מסוגו בעולם שייצרנו במיוחד עבורם, והוא מלא בתכנים הכי מבוקשים על-ידם: כל הערוצים המובילים בלייב ולפי השעון שלהם, הסדרות החמות, כל הסרטים הישראליים החדשים ביותר וסרטי הקאלט, ולהורים- תכנים בעברית כדי לשמר את התרבות והשפה. זו הפלטפורמה הגלובאלית הראשונה שקיבלה את זכויות השידור מהערוצים והמפיקים המובילים בישראל. אין לי ספק השירות החדש יחולל מהפיכה ברמת החשיפה של התוכן הישראלי בעולם".

 

תגובות