שושלת מלכות: כל הפרטים על הסדרה "משפחה שולטת". משפחה שולטת. צילום: צילום מסך מאינסטגרם

שושלת מלכות: כל הפרטים על הסדרה "משפחה שולטת"

מה הייתם עושים אם הייתם מגלים שאתם נצר למשפחה של דוד המלך? קרוב לוודאי שלא הייתם מאמינים. הגילוי המפתיע הזה מתרחש בסדרה קומית חדשה, שנוצרה ונכתבה על ידי רובי דואניאס, יניב פולישוק וימית סול

מה הייתם עושים אם הייתם מגלים שאתם נצר למשפחה של דוד המלך? קרוב לוודאי שלא הייתם מאמינים. 
הגילוי המפתיע הזה מתרחש בסדרה קומית חדשה, שנוצרה ונכתבה על ידי רובי דואניאס, יניב פולישוק וימית סול. "משפחה שולטת" תעלה לשידור במהלך החודשים הקרובים ותהיה בסגנון "הפיג'מות" - קומדיית מצבים עלילתי.

עוד במדור התרבות של פרוגי:

אז את מי נראה בסדרה?
הכוכבים הראשיים הם לא אחרים מאשר בן רביאן שפרץ אלינו השנה בתפקיד יותם בעונה הרביעית של "השמיניה", מור פולנוהר שבדיוק עזבה את הסדרה המצליחה "גאליס", השחקנית והסטנדאפיסטית האהובה אורנה בנאי שמככבת בין היתר ב"מצב האומה", שורד ה/VIP לשעבר משה פרסטר, הסטנדאפיסט רמי ורד וכמה שחקנים חדשים ולא מוכרים עדיין כמו: עמית רהבארנון רוזנטל ועוד.

רביאן יגלם את ידידיה, נער שמגלה יום אחד שהוא נצר למשפחה של דוד המלך. הוא מבין שחייו הולכים להשתנות, והוא יהפוך למלך ישראל. את אימו של ידידיה, תגלם בנאי, הדמות הכי אימהית שנראית על המסך. כל הרעיון של הסדרה נשמע לנו מצחיק במיוחד ונראה כי שווה לחכות! צילומי הסדרה מתקיימים בימים אלו כאשר כמעט כולה מתועדת לחשבון האינסטגרם של השחקנים.

אם אתם תוהים איפה יהיה ניתן לראות את הסדרה? נספר שהיא תעלה במהלך השנה לערוץ הילדים ב-yes.

תגובות