ביג לייק: המאפרת שכובשת את האינסטגרם עם מסר חשוב. צילום מסך מאינסטגרם

ביג לייק: המאפרת שכובשת את האינסטגרם עם מסר חשוב

הכירו את אלי, אשר תמונות בהן היא יוצרת לוקי איפור צבעוניים, מטורפים ואיך לא - וויראלים כובשות את הפיד. לגמרי לראות, לעשות לייק ולעשות פולאו

אחד מהיתרונות הרבים של האינסטגרם הוא שבאמצעות הרשת החברתית ניתן להיחשף לדברים קריאייטיבים ומרהיבים ביופיים כל פעם מחדש. ובכן, כוכבת האינסטוש הוויראלית של השעה היא אלי, מאפרת אשר מכנה את עצמה "sweetmutuals" ויוצרת מראות איפור מקוריים ואוונגרדיים במיוחד.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

"פעם כשהייתי ילדה, הייתי משחקת באיפור של אמא שלי" סיפרה המאפרת למגזין "טין ווג" וסיפרה כי מדוע כל כך חשוב ליצור איפור יצירתי שכזה: "הייתי רואה במגזינים נשים שחורות יפות עם שפותונים צבעוניים בהירים שנראו כמו אלות. באותו הזמן הייתי לא בטוחה בעצמי והנשים במגזין עזרו לי להרגיש נוח עם היותי שחורה. אני רוצה לעזור לאנשים שחורים אחרים להרגיש יפים". אני עושה איפור יצירתי כי להראות ששחור הוא יפה ואנחנו יכולים להיות גם אוונגרדים, ממש כמו במגזינים".

View this post on Instagram

Topography

A post shared by *.。.☆ ・𝒜𝓁𝒾・*:.。.☆* (@sweetmutuals) on

המסר של אלי למאפרים הוא: "תמיד יהיה לכם פחד לנסות דברים חדשים, אבל אל תתנו לחרדות שלכם למנוע מכם ליצור משהו נפלא". ובכן, היא בהחלט יוצרת דברים נפלאים. בין היצירות שניתן לראות בחשבון האינסטגרם לה ישנו גם לוק האיפור המועדף עליה אותו יצרה, שהוא דמוי ציור מים עם טוויסט - גבות בצורת ה'וי' הידוע של נייק. 

 

תגובות