לעצב בעצמכם את האקססוריז שלכם: ערכות פאצ׳ים מגניבות גרסת עשה זאת בעצמך adobestock (אילוסטרציה)
סטייל

לעצב בעצמכם את האקססוריז שלכם: ערכות פאצ׳ים מגניבות גרסת עשה זאת בעצמך

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה עולם ה-DIY הופך לחלק בלתי נפרד מהזמן הפנוי של ישראלים, ובמיוחד בתקופה הקורונה שבה נשארנו שעות ארוכות בבית וחיפשנו אחר תחביבים חדשים. בין הערכות הללו גם ערכו היצירה, כמו תפירה ויצירת פאצ'ים, הפכו לנפוצות למדי

KING SHOES – חנות המותגים שלכם KING SHOES
סטייל

KING SHOES – חנות המותגים שלכם

תמיד עושים כל מה שאפשר בשביל להישאר אופנתיים עד כמה שאפשר? על מנת שתוכלו להיות אופנתיים יהיה עליכם לדאוג לרכוש פריטי לבוש ממותגים. כאשר אנו מדברים על פריטי לבוש, ישנם כאלה שחושבים מיד על מכנסיים וחולצות. אך בפועל אחד מפריטי הלבוש הכי חשובים הם הנעליים. הנעליים צריכות להיות ממותגות על מנת שתוכלו להרגיש בנוח ללבוש אותן. אם אתם מחפשים נעל ממותגת מחנות אמינה זוהי ההזדמנות שלכם להכיר את KING SHOES. גם אם אינכם מכירים את החנות, תזכרו כי עדיף להכיר אותה מאוחר מאשר אף פעם.

איך תגרמי לשיער שלך להראות מיליון דולר? adobestock (אילוסטרציה)
סטייל

איך תגרמי לשיער שלך להראות מיליון דולר?

גם אם בורכת בשיער מושלם שמתמסר למברשות ולתכשירים שלך בכל פעם מחדש, כולנו יודעות שיום אחד יגיע הבוקר ששום דבר לא מסתדר. זה קרה לכולנו וככל הנראה, זה בלתי נמנע. לשיער שלנו יש רצונות משלו ובין אם מדובר באוויר יבש במיוחד, בשינויים בתזונה, או בכל גורם סביבתי אחר, כשהימים האלו מגיעים, ברור לנו שהקרב אבוד - 1:0 לשיער. החדשות הטובות הן שעם משטר טיפוח נכון וכמה טכניקות, נוכל לצמצם את האירועים האלה למינימום וליהנות משיער מהמם כמעט בכל בוקר. אלו כמה טיפים מנצחים שיאפשרו לך לשמור על מראה שיער אידיאלי.

מאז ועד היום: חוזרים לסטייל של שנות הארבעים ADOBESTOCK
סטייל

מאז ועד היום: חוזרים לסטייל של שנות הארבעים

כל תקופה מאופיינת בסטייל שונה לחלוטין, משמלות פרחוניות, כובעים צרפתיים, אקססוריז מוגזמים ועד מכנסי פדלפון • עד היום אפשר היה לזהות רק לפי הלבוש באיזו תקופה מדובר, אבל כבר אי אפשר להתעלם בשנים האחרונות אנחנו חוזרים אחורה, היישר לתוך הארון של ההורים והבגדים הישנים-חדשים?!