כבר לא סוד: כך תשיגו את הפילטרים הכי אופנתיים באינסטוש. צילום מסך מאינסטגרם

כבר לא סוד: כך תשיגו את הפילטרים הכי אופנתיים באינסטוש

פילטרים כבר הפכו לחלק בלתי נפרד מתמונות האינסטגרם שלנו. אבל תמיד חשקתם בפילטרים ייחודים ואקסטרה אופנתיים? כעת אתם יכולים לדעת איך ליישם אותם

לצד השתלטותן של הרשתות החברתיות על חיינו, ישנם גם הפילטרים - אשר ללא ספק הפכו לחובה בכל תמונה ובכל סטורי. אלא שאם גם אתם מאסתם בפילטרים הרגילים, קבלו את הדרכים שייסיעו לכם להשיג את הפילטרים הכי מיוחדים שיש. 

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

פילטר פרפר פרחוני

אחד הטרנדים הלוהטים באינסטוש הוא פילטר הפרפר והפילטר הפרחוני. כל מה שצריך לעשות היא לעקוב אחרי צלם שהפיק פילטר פרפר פרחוני טרנדי במיוחד, הפך לויראלי, ובצדק.

ביילי אייליש פילטר

אהבתם את לוק האיפור המרוח של ביילי אייליש הבוכה מהקליפ האייקוני? ובכן, תוכלו לשאוב השראה מהמאפרת ג'והאנה ג'סווקה, שיצרה פילטר מיוחד שמעניק לפנים את המראה הגראג'י והפך לקולי ועדכני במיוחד.

כתר כוכבים

המאפרת האוסטרלית רוואי סינגה יצרה יחד עם חשבון אינסטגרם שמתמחה בתחום הפילטרים פילטר מיוחד - כתר כוכבים, שכולו מחווה ללוק הידוע של ביונסה מטקס הגראמי ב-2017, בו חבשה כתר כוכבים ובעזרת הפילטר המדובר, כל אחד ואחת יכולים להרגיש כמו קווין בי לרגע.

פליטר קשת בפריז

עוד חשבון אינסטגרם מיוחד שנועד לפילטרים יצר פילטר ייחודי בו הרקע הוא של פריז, בדגש על מגד אייפל המפורסם, כאשר את הדמות המופיעה בתמונה מקיפה בגבולות קשת צבעונית, מכניסה טאץ' של אדג'יות לפילטר.

עיניים כפולות פילטר

פילטר נוסף נוצר על ידי אותו החשבון הוא זה של העיינים הכפולות - מה שמדגיש לוק איפור מוצלח ויוצר מראה עתדיני, מדובר ובעיקר, מהפנט. אותו הפילטר אפילו יכול להעניק לכם מגדל אייפל קטן משלכם - שיופיע על הפנים שלכם. #_או_לה_לה.

 

תגובות