נקסט: אריאנה גרנדה נפרדת מהקוקו המפורסם שלה . צילום מסך מאינסטגרם arianagrande@

נקסט: אריאנה גרנדה נפרדת מהקוקו המפורסם שלה

כוכבת הפופ אומרת ביי ביי לסימן ההיכר האופנתי המפורסם שלה - תסרוקת קוקו זנב הסוס הידועה עימה היא מסתובבת בשנים האחרונות. ועל זה נאמר - Thank U, Next

מאז שפרצה לחיינו בתחילת העשור, אריאנה גרנדה תמיד נצפתה עם קוקו גבוה בסגנון זנב סוס, שהפך במרוצת השנים לסימן ההיכר שלה. הכוכבת, אשר נצפתה באופן תמידי עם הקוקו הגבוה, הצליחה להפתיע את מעריציה כאשר פרסמה לאחר בחשבון האינסטגרם שלה תמונה עם שיער פזור. ובכן, מסתבר כי הפרידה מסימן ההיכר שלה לא הייתה סתם, וכי גרנדה קיבלה המלצה נוצצת במיוחד להיפרד מהפריזורה.

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

בראיון למגזין "ווג" חשפה הזמרת נורמני, חברת להקת "פיפת' הרמוני" אשר משמשת כמופע החימום של גרנדה בסיבוב ההופעות הנוכחי שלה, כי היא זו שהציעה לכוכבת לפזר את שיערה וייעצה לה להשתחרר מידי פעם. בתמורה היא מספרת, אריאנה נתנה לנורמני את השם של מסכת הפנים שלה. עסקת החלפת טיפי ביוטי משתלמת, אין ספק.

הכוכבת מסתובבת עם שיער אסוף בקוקו גבוהה מאז 2013 כשכיכבה בתכנית הטלוויזיה "סאם וקאט" ושנה לאחר מכן, לאחר סערה סביב התסרוקת שלה, גרנדה פרסמה פוסט בפייסבוק בו היא חשפה את האמת מאחורי הקוקו הגבוה שלה: "משום שאנשים יורדים על השיער שלי, חשבתי להסביר את המצב לכולם. הייתי צריכה לצבוע את השיער שלי לפלטינה בכדי לצבוע אותו לאדום בכל כמה שבועות בכדי לשחק את קאט וכמו שאפשר לנחש, זה לגמרי הרס את השיער שלי" כתבה הכוכבת בזמנו. "אני אוספת את השיער שלי בזנב סוס כי השיער האמיתי כל כך הרוס שזה נראה רע כשאני מפזרת אותו. אז עד כמה שזה מעצבן אתכם להסתכל על אותו הקוקו כל הזמן, כי זה מה שעובד עכשיו (ואני מרגישה בנוח בפעם הראשונה מזה שנים, זה אפילו עוד יותר קשה לי לחכות נצח עד השיער הטבעי שלי יגדל".

View this post on Instagram

🌙

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 
 
 
תגובות