גו גרנדה: כל הדרכים להשיג שיער כמו של אריאנה . צילום מסך מאינסטגרם arianagrande@

גו גרנדה: כל הדרכים להשיג שיער כמו של אריאנה

סמל ההיכר של הזמרת האהובה הוא כמובן השיער שלה. אז תמיד רציתם תסרוקת כמו של ארי? הנה חמישה מדריכים שיסייעו לכם להשיג את התסרוקות של הכוכבת. #לגזור_ולשמור

אם יש דבר אחד שאריאנה גרנדה ידועה בו, מלבד הקול שלה כמובן, הוא השיער שלה ותסרוקת חצי הקוקו האייקונית הפכה באופן כמעט מיידי עם פרסומה של הזמרת למפורסמת בפני עצמה. מאז גרנדה כבר הספיקה להוכיח לעולם היא מסוגלת לצלוח עוד תסרוקות חוץ מחצי הקוקו הגבוה, אבל דבר אחד בטוח - אריאנה היא בחורה של תסרוקות, והיא לא נותנת לעובדה שהשיער שלה ניזוק באופן קשה מצביעה קדחתנית (תוצאות של תפקידה כקאט וולנטיין ב"ויקטוריוס") להרוס לה את האהבה לתסרוקות. אז רוצים לדעת כיצד לאמץ את התסרוקות של גרנדה? 

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

זנב סוס גבוה

נתחיל באחת התסרוקות שיותר מזוהות עם ארי - קוקו זנב סוס גבוה, שכבר זכה לשם "קוקו אריאנה גרנדה". הקוקו מלווה את הזמרת כבר שנים רבות וכאמור, כבר הפך למזוהה איתה ביותר.

 

קוקו טבעות

עוד סגנון שיער שמזוהה במיוחד עם הזמרת הוא קוקו בו שזורות בשיער טבעות כסופות, אשר מעניקות מראה אדג'י ומגניב. אמנם מדובר בתסרוקת ייחודית ולא שגרתית, אבל מי אמר שאי אפשר ללכת איתה?

 

גולגולים ושיער פזור

עוד תסרוקת שהסטארית אוהבת במיוחד היא שני גולגלים יחד עם שיער פזור. התסרוקת הכיפית מחמיאה לכל אחת ויכולה להשתלב מצויין עם מגוון רחב של אאוטפיטים, כך שלגמרי מדובר בתסרוקת שווה לאמץ.

 

חצי קוקו

התסרוקת האסופה הקלאסית של גרנדה, שמזוהה עימה עוד מתחילת הקריירה שלה. אמנם מדובר בתסרוקת שכמעט ואין מישהי שלא יצא לה להתנסות בה ולחשוב על הכוכבת. אז הנה, כעת תוכלו לדעת כיצד במדוייק לבצע את התסרוקת שארי כה מחבבת.

 

טנקיו נקסט

ונעבור מתסרוקת חצי קוקו אחת לתסרוקת חצי קוקו אחרת. זמן קצר אחרי שהזמרת הופיעה עם הלהיט "THANK YOU NEXT" בתכנית הטלוויזה של אלן דג'נרס, התסרוקת שלה הפכה לפופלארית במיוחד אצל הביוטריות. בכל זאת - חצי קוקו, בייביליס ופוני צד הם סיבות מספיק טובות להתאהב בתסרוקת הזו.

 

 

 
תגובות