סטארית אמיתית: נועה קירל מוציאה קולקציית איפור. יוטיוב

סטארית אמיתית: נועה קירל מוציאה קולקציית איפור

הכוכבת הצעירה לא מפסיקה להוכיח לנו שהיא בהחלט ממשיכה בעשייה וממש לא מתכוונת לנוח לפני הגיוס, והפעם קירל מציגה שיתוף פעולה עם מותג האיפור הבינלאומי MAC

קירל התחילה את הקריירה שלה בתור זמרת צעירה אך לא עבר הרבה זמן וכבר הספיקה להשיק שני בשמים של המותג שלה ולהוסיף לעצמה טייטל נוסף- שחקנית. הפעם קירל מפתיעה אותנו בשיתוף פעולה עם מותג האיפור הבינלאומי MAC בו סדרת האיפור במהדורה מוגבלת שיצרה הזמרת "MAC X NOA KIREL" #MACXNOAKIREL.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

סדרת מוצרי האיפור כוללת את ארבעת המוצרים האהובים על הכוכבת מהמותג MAC - מותג האיפור עמו הכריזה על שיתוף הפעולה באפריל האחרון ונודע בשל שיתופי הפעולה הרבים שלו עם כוכבות פופ עולמיות כמו: ריהאנה, דואה ליפה, ניקי מינאז׳ ועוד.

© צילום איילת ארד

קירל בחרה ארבעה מוצרים מנצחים ואהובים עליה, אותם היא נוהגת לאמץ לכל מראה איפור שלה. הכוכבת הייתה שותפה מלאה לתהליך העיצוב וליצירת האריזות הנושאות את שמה וחתימתה האישית. קירל מעידה על עצמה שמאז ומתמיד הייתה בה תשוקה גדולה לעולם האיפור וכי תמיד אהבה להתנסות במראות איפור שונים.

סדרת מוצרי האיפור תיחשף ותעמוד למכירה ב20/8/2019 החל מהשעה 16:00 בכל חנויות MAC ברחבי הארץ, באתר האונליין וב- Terminal X.

 

תגובות