איזה יופי: דאורדורנט יוניסקס ומי גוף לנערות. צילום: אלון גונן

איזה יופי: דאורדורנט יוניסקס ומי גוף לנערות

ג'ל ניקוי הידיים שהפתיע אותנו, מי בושם מרעננים במיוחד וגם: ניסינו דאורדורנטים שמיועדים גם לנערים וגם לנערות. מה חשבנו על מוצרי הטיפוח של השבוע?

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

ג'ל ניקוי לידיים

סנו מדיק השיקה ג'ל ניקוי לידיים עם 70% אלכוהול. הג'ל החדש מגיע במגוון גדלים וניחוחות ומתאים לשימוש יומיומי ונוח בבית ומחוצה לו. אנחנו ניסינו את הג'ל בריח אלוורה, שלא כל כך מזכיר אלוורה אבל כן יש לו ריח מאוד נעים ומרענן. מה שטוב במוצר החדש הוא שבניגוד לכל הקודמים שניסינו, זה לא משאיר בכלל תחושה דביקה בידיים, לכן מאוד נעים ונח להשתמש בו. ציון: 9/10.

© דני לרנר

מי גוף

המותג הספרדי Women'secret השיק קו תרסיסי מי גוף, שמיועד בעיקר לנערות שרוצות ריח קליל ורענן ולא מבוגר מדי. הסדרה כוללת שישה ריחות שונים כך שכל אחת יכולה להתחבר למה שהיא הכי אוהבת. ואכן מדובר בריחות נעימים וקלילים. על הגוף שלנו הם נשארו לאורך זמן ולא השאירו כתמים על העור והבגדים. ציון: 9/10.

© אלון גנון

דאורדורנט יוניסקס

ניאופרם מרחיבה את סדרת הטיפוח דוקטור עור YOUNG ומשיקה מגוון מוצרים חדשים, בניהם גם דאורדורנטים ללא אלומיניום, שפותחו בהתאמה לצרכי הטיפוח של  הצעירים. הדאורדורנטים החדשים מיועדים גם לנערים וגם לנערות (למרות שאנחנו חושבים שהריחות יותר עדינים-מתוקים ומתאימים יותר לנערות), מעניקים אפקט מרענן והכי חשוב הם לא דביקים ולא צורבים. ציון: 8/10

© צילום פרטי

 

 

תגובות