איזה יופי: מצאנו את השמפו והמרכך המושלמים. צילום: Shutterstock

איזה יופי: מצאנו את השמפו והמרכך המושלמים

המים המסילריים של סבוקלם הצליחו להפתיע אותנו, הוואי איכזבו אותנו ואמיקה משיקים שמפו ומרכך חדשים שהם פשוט מושלמים. כל המוצרים שסקרנו השבוע

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

מים מסילריים - SeboCalm

חברת הדרמו-קוסמטיקה SeboCalm משיקה מים מיסלריים לניקוי עדין ולהסרת איפור ולכלוך מעור הפנים, העיניים והשפתיים.המים מכילים מולקולות קטנטנות של שמן, המשתחררות לתוכם, לוכדות את חלקיקי הלכלוך והאיפור הלא רצויים ומסירות אותם בקלות מהעור. המים המסילריים אכן הסירו את האיפור מהפנים בצורה מלאה ובקלות יחסית והתמודדות עם לא מעט מסקרה וצלליות בגבורה. עם האודם האדום שלנו הם פחות הצליחו, אבל מצד שני מדובר בשפתון עמיד במיוחד. יתרון נוסף זה שהם לא השאירו תחושה שומנית על העור, אלא תחושה נקייה ורעננה (עלות: 79.90₪ ל-180 מ"ל), ציון: 8/10.

© מוטי פישביין

שמפו ומרכך Normcore Signature  - אמיקה

המותג הניו-יורק משיק שמפו ומרכך חדשים ללא סולפטים, פארבנים, גלוטן וסיליקון. השמפו עשיר בלחות ומבריק בעזרת קוקטייל של ויטמינים ונוגדי חמצון. הקונדישינר מכיל חמאת שיאה המעניקה לשיער לחות והזנה מהשורשים עד הקצוות. לשני המוצרים יש ריח מעולה שגם נשאר בשיער לאורך כל היום. אבל מלבד הריח - לאחר החפיפה, השיער שלנו היה נעים, רך וקל לסירוק. נקודה נוספת הולכת לטובת השמפו שיצר קצף מפנק אפילו מכמות לא מאוד גדולה של חומר, מה שלא תמיד מאפיין תכשירים ללא פרבאנים וסיליקונים. (עלות: 70₪ לבקבוק של 300 מ"ל), ציון: 9/10. 

© יח"צ חו"ל

קרם רחצה רגעים שמימיים - הוואי

המותג הוותיק, הוואי, משיק קרם רחצה בריח חדש, "רעים שמימיים", של פרח הקמליה הפראי יחד עם פורמולה קרמית היוצרת קצף מענג. מבחינתנו מדובר בקרם רחצה רגיל שאומנם היה נעים על הגוף אבל גם לא היה בו משהו מיוחד. לגבי הריח - אנחנו פחות התרשמנו וזה הזכיר לנו יותר ניחוח מבוגר מאשר רגע "שמיימי" (עלות: 10.90₪ ל-700 מ"ל), ציון: 6/10. 

© יח"צ הנקל חו"ל

 

תגובות